کتاب تابستان هشتم

150000 تومان

شابک : 978-600-00-1820-7
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000نظر کاربران (2)

 • Electrro
  نرجس فكرى - پشتیبان - لاهيجان

  کتاب تابستان برای دانش آموزانی است که می خواهند در تابستان در کنار استراحت نقاط ضعف سال قبل خود را پوشش داده و از نظر درسی خود را تقویت کنند. این کتاب از ۵ آزمون تشکیل شده که دقیقا منطبق بر سر فصل های آزمون های تابستان قلم چی است . و مجموعا ۴۸۰ سوال دارد که بطور متوسط هر هفته ۶۰ سوال را تحت پوشش می گیرد.

 • Electrro
  مهسا طیفوری - کاربر سایت

  کتاب تابستان مخصوص دانش آموزانی است که در تابستان قصد مرور دروس سال گذشته و همچنین پیش خوانی دروس سال آینده را دارند از ویژگی بارز این کتاب وجود سوال های تالیفی و وجود انواع سوالات است و همچنین چیدمان کتاب هماهنگ با برنامه راهبردی آزمون است دانش آموزان با حل این کتاب می توانند نقاط ضعف سال گذشته خود را برطرف کنند و همچنین پیش خوانی دروس سال آينده را انجام دهند

 • Electrro
  اميرحسين امينى - مدیر - تهران غرب

  کسانی که راغب به درس خواندن هستن واز درس خواندن لذت میبرند کتاب تابستان بهترین منبع برای این دانش آموزان در دوره تابستان میباشد وبه خاطر اینکه دربرگیرنده چند درس اصلی است مفید میباشدودارای سوالات استاندارد ومطابق با آزمونهای برنامه ای کانون میباشد.

 • Electrro
  سحر علی بیگی - کاربر سایت

  کتاب تابستان کتاب جامع وخیلی خوبی است زیرا دانش آموز تو مدت کوتاه تابستان دروس سال گذشته را مرور میکنه وهم پیشخونی دروس سال آینده را دارد از طرف دیگه هم زمانی این کتاب با آزمون های تابستان

 • Electrro
  امير رمضانى - پشتیبان - تهران شمال

  کتاب تابستان از ۵ آزمون تشکیل شده که دقیقا منطبق بر سر فصل های آزمون های تابستان قلم چی است .اگر دو آزمون اول وآخر را حذف کنیم برنامه رابردی به ۵ آزمون تقسیم می شود که کتاب تابستان هم دقیقا از ۵ آزمون تشکیل شده است .بخش سوالات نگاه به گذشته درس نامه وجود ندارد و فقط سوالات وجود دارد که به بخش های پاسخ کوتاه و پاسخ تشریحی و صحیح غلط و تستی تقسیم می شود.در بخش نگاه به آینده درسنامه ی مفصل و بسیار خوبی دارد که همراه حل مثال است و بعد از درسنامه سوالات نگاه به آینده مطرح می شود.هر آزمون دارای ۱۰۰ سوال می باشد که برای آماده شدن برای آزمون منبع بسیار خوبی است.

 • Electrro
  محمدسجاد كرامتى - پشتیبان - تهران غرب

  مرور مطالب سال تحصیلی گذشته
  یادگیری مطالب سال تحصیلی آینده
  منطبق با برنامه راهبردی و دارا بودن پنج آزمون

 • Electrro
  محمد سجاد کرامتی نیا - کاربر سایت

  مناسب برای مطالب سال گذشته و یادگیری مطالب سال تحصیلی آینده
  منطبق با برنامه راهبردی و شامل پنج آزمون با نگاه به گذشته و نگاه به آینده

 • Electrro
  مژگان سادات محمودى - پشتیبان

  کتاب تابستان مناسب ترین کتاب برای دوره تابستان می باشد که شامل دروس ریاضی علوم و فارسی در قسمت نگاه به گذشته و ریاضی و علوم در قسمت نگاه به آینده می باشد. این کتاب ضمن داشتن سوالاتی استاندارد با حجم کم آماده شده و دانش آموزان می توانند با اختصاص مدت زمانی کم در هر هفته در بازه هشت هفته ای آن را حل کنند و با آمادگی بیشتر سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

 • Electrro
  شروين هاشمى - پشتیبان - تهران شمال

  کتابی جامع و منبعی مهم برای آزمون.یک کتاب که با مصالعه آن در تابستان نکات فراموش شده و ضعف دار خود در سال هفتم را پیدا و تقویت میکنید و مهم تر از آن با استفاده از درسنامه دروس هشتم را پیشخوانی کرده و با تمارین آن را نثبیت کرده و برای آزمون مربوطه آماده میشوید

 • Electrro
  عرفان شيخ حسين - پشتیبان

  کتاب تابستان کتاب مهندسی شده ای می باشد چون مطابق برنامه آزمون های کانون می باشد ومثل برنامه تابستان نگاه به گذشته و نگاه به آینده دارد نگاه به گذشته به صورت تستی برای جلوگیری از کسلی دانش آموز و نگاه به آینده تشریحی به همراه درسنامه می باشد این کتاب بهترین منبع در زمان تابستان می باشد .

 • Electrro
  عرفان شيخ حسين - پشتیبان

  کتاب تابستان کتاب مهندسی شده ای می باشد چون مطابق برنامه آزمون های کانون می باشد ومثل برنامه تابستان نگاه به گذشته و نگاه به آینده دارد نگاه به گذشته به صورت تستی برای جلوگیری از کسلی دانش آموز و نگاه به آینده تشریحی به همراه درسنامه می باشد این کتاب بهترین منبع در زمان تابستان می باشد .

 • Electrro
  ياسر ارجمند - پشتیبان - تهران غرب

  کتاب تابستان با توجه به اینکه حاوی هفت مرحله آزمون جامع همانند آزمون های تابستان کانون می باشد مرجع بسیار مهمی برای دانش آموزان پایه هشتم بوده و میتواند آزمون اختیاری دانش آموزان در روز های جمعه ای که آزمون کانون ندارند باشد.این کتاب یک واحد ارٰزیابی برای دانش آموزان توسط خودشان و با مدیریت خودشان می باشد.

 • Electrro
  محمد سجاد کرامتی نیا - کاربر سایت

  کتاب پیش رو پنج ازمون حاوی نگاه به گذشته و نگاه به اینده و خلاصه درس
  از ویژگی های دیگر این کتاب منطبق بودن با برنامه راهبردی و ازمون های تابستان ميباشد

 • Electrro
  سيما سعيد - پشتیبان - مشهد شمال غرب پسران

  کتاب تابستان یک کتابی جامع و مفید برای بازه تابستان برای دانش اموزان محسوب میشود که شامل دورس اصلی و پایه ای مقطع هفتم و پیش زمینه دروس سال اینده علوم و ریاضی است که بهترین کتاب جمعبندی در طول تابستان محسوب میشود

 • Electrro
  سهيلا چكره - پشتیبان - مشهد غرب دختران

  کتاب تابستان، کتابی با هدف پر کردن ایام فراغت تابستان برای هر دانش‌آموز سخت‌کوش است که در کنار تفریحات تابستان ساعاتی را به مطالعه می‌پردازد.این کتاب شامل نگاه به گذشته و نگاه به آینده است.هدف اين است که درس‌هاي سال گذشته را ( البته با شيوه‌اي متفاوت)، تمرين کنيد تا در تابستان، درس‌هاي سال قبل فراموش نشود. به‌همين دليل، يک بخش از کتاب تابستان به درس‌هاي سال گذشته اختصاص داده‌ شده است.مباحث نگاه به آینده‌ی آن نیز با پیشروی معقول این فرصت را برای دانش‌آموز ایجاد می‌کند که مطالعه‌ی مبحث جدید کسل‌کننده بودن مطالب گذشته را پوشش دهد. دانش‌آموز در ایام تابستان با یادگیری مباحث اصولی سال جدید با آمادگی بیش‌تر در کلاس مدرسه حاضر خواهد شد.

 • Electrro
  ميترا مداح - پشتیبان - مشهد غرب دختران

  کتاب تابستان، کتابی با هدف پر کردن ایام فراغت تابستان برای هر دانش‌آموز است .این کتاب شامل نگاه به گذشته و نگاه به آینده است. بخش نگاه به گذشته برای مرور مطالب سال گذشته است و موجب تکمیل دانسته‌های سال قبل و تثبیت آن‌ها می‌شود.

  مباحث نگاه به آینده‌ی فرصت را برای دانش‌آموز که مطالعه‌ی مبحث جدید ایجاد می‌کند و باعث جذاب شدن این کتاب می گردد. دانش‌آموز در ایام تابستان با یادگیری مباحث اصولی سال جدید با آمادگی بیش‌تر در کلاس مدرسه حاضر خواهد شد.
  زمان مطالعه‌ی مناسب برای حل تمرین یکی از ویژگی‌های است که با یک محاسبه‌ی ساده زمان استاندارد 5 ساعت در هفته برای گروه پایه است. این زمان کم‌تر از 5 درصد از زمان بیداری هر فرد در هفته است.

 • Electrro
  وحید خلیل زاده - کاربر سایت

  كتاب تابستان كتابی جامع در برگیرنده تمام مباحث سال قبل دانش آموز و دروس نگاه به آینده ست.
  ویژگی مهم این کتاب، تستی بودن آن است که اولا موجب کم حجم شدن آن و متناسب سازی با ماهیت تابستان و تعطیلات است و ثانیا دانش آموز را برای آزمون های تابستان در فصلی که برنامه جامع و مدون آموزشی وجود ندارد آماده می کند.

 • Electrro
  شهلا غلامى - پشتیبان - خوي

  کتاب تابستان مطالب مقطع قبلی و هم مطالب مقطع بعدی دانش آموزان را دربر می گیرد. لذا برای مرور مطالب قبلی و آمادگی برای ورود به مقطع بعدی می تواند بسیار مفید واقع شود. چراکه هدف از آزمون های تابستان نیز همین است. دارای خلاصه درس برای دروس نگاه به آینده می باشد که تمرکز دانش آموز را به نکات مهم متوجه می سازد.

 • Electrro
  مریم اباذری - کاربر سایت

  کتاب تابستان کتابی برای همه گروه های ترازی
  درس نامه های این کتاب به دان شآموز کمک میکند تا مطالب را به صورت اولیه و در سطح کتاب بیاموزد
  سوالات این کتاب از دو بخش نگاه به آینده و نگاه به گذشته تشکیل شده است و به دانش آموز کمک میکند تا نواقص یادگیری دوره قبل را برطرف کرده و برای نیم سال اول سال آینده و ورود به مدارس آمادگس کامل داشته باشد
  با این کتاب دان شآموز میتواند به سوالات نگاه به آینده جواب دهد

 • Electrro
  زيبا عبداللهى - پشتیبان - اردبيل

  کتاب تابستان برای دانش آموزانی که می خواهند در تابستان درس بخوانند منبع مناسبی است و شامل دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده می باشد . بامطالعه این کتاب درس های سال گذشته مرور می شود وبا درس های سال آینده می توان آشنا شد .کتاب تابستان باعث پیشرفت درسی و بالا رفتن کارایی دانش آموزان در آزمونهای تابستان می شود.

 • Electrro
  شهلا غلامى - پشتیبان - خوي

  کتاب تابستان بهترین منبع برای آزمونهای تابستان میباشد ودارای دوبخش مهم نگاه به گذشته ونگاه به آینده میباشد که مفید میباشد

 • Electrro
  سولماز مرندى - پشتیبان - خوي

  کتاب تابستان کتاب کار پروژه تابستان می باشد که دارای سوالات استاندارد برای دانش آموزان برای مرور مباحث سال گذشته وپیش خوانی و تمرین بیشتر مباحث سال آینده می باشد.مباحث و سوالات کتاب تابستان هماهنگ با آزمون های برنامه ای تابستان می باشد که کمک شایانی به محک آموخته ها می کند.

 • Electrro
  محسن صفرعلیزاده - کاربر سایت

  کتاب تابستان هشتم ، کتابی مفید برای پرکدن اوقات فراغت دانش آموز در بازه تابستان می باشد
  هدف از این کتاب ، جمع بندی و مرور دروس سال گذشته دانش آموز و نگاه به مباحث و پیش زمینه ذهنی برای دروس سال آینده دانش آموز می باشد

 • Electrro
  شيما طاهرى - پشتیبان - اردبيل

  دانش اموزان می توانند با استفاده از کتاب تابستان نقاط ضعف مقطع قبل را برطرف نمایند و مقطع جدید را با امادگی قبلی از مهر ماه شروع کنند.

 • Electrro
  ميرحافظ سيدى - پشتیبان - خوي

  کتاب های تابستان بدلیل اینکه هم مطالب مقطع قبلی و هم مطالب مقطع بعدی دانش آموزان را دربر میگیرد. لذا برای مرور مطالب قبلی و آمادگی برای ورود به مقطع بعدی می تواند بسیار مفید واقع شود. چراکه هدف از آزمون های تابستان نیز همین است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت