اشتباهات متداول هشتم

✔ 500 سوال دام دار به ترتیب مباحث درسی
✔ پاسخ تشریحی همراه با نکات آموزشی و توضیح گزینه دام
✔ تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری ( از ساده به دشوار )
✔ درصد پاسخ گویی به گینه های دامر دار
✔ 100 سوال فارسی
✔ 50 سوال عربی
✔ 150 سوال ریاضی
✔ 200 سوال علوم

60000 تومان

شابک : 978-600-00-0525-2
سال نشر: 97
نوبت چاپ : 8
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


شايد شما هم تاكنون اين جملات را به زبان آورده¬ايد يا اين‌كه از دوستانتان شنيده¬ايددرس را خوب خوانده¬ام اما به خاطر برخی اشتباه‌هاي كوچك در امتحانات نمره از دست مي دهم!.... واقعا چاره‌ي اين اشتباهات در پاسخ به سوالات درسي چيست؟ جالب است بدانيد كه تنها شما نيستيد كه گرفتار اين خطاها مي‌شويد. بسياري از اين اشتباهات آن قدر توسط هم كلاسي‌هاي شما تكرار مي¬شوند كه نام آن‌ها را اشتباهات متداول گذاشته‌ايم. حالا مي‌خواهيم با هم درباره‌ي اين كتاب كمي بيشتر بدانيم. ویژگی¬های این کتاب:
1. سوال های دامدار به ترتیب مباحث کتاب درسی
2. نکات آموزشی ، هشدارهای آموزشی
3. تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری
4. پاسخ تشریحی کامل وجامع
5. درصد پاسخگویی دانش آموزان به گزینه های دامدار
چرا بخوانم؟
براي اينكه به شما دانش آموزان بگوییم که همتایان شما در هر مبحث معمولا در کجا اشتباه می کنند و علت اشتباهات آنها چیست تا شما در مطالعه آن مبحث توجه بیشتری به آن نکات داشته باشيد. توصیه ما به شما دانش آموز گرامي اين است كه از تجربه¬ی بقیه دانش آموزان استفاده کن و اشتباهات آنها را تکرار نکن!تا یاد بگیری گزینه¬ی صحیح را انتخاب کنی.
مبناي گزينش سؤالات هر درس، انتخاب گزينه‌ي نادرست در هر سؤال توسط بيش از 25 درصد دانش‌آموزان از جامعه‌ي چندين هزار نفري آزمون‌دهندگان کانون فرهنگی آموزش بوده است. به منظور سنجش دانش آموزان در برخورد با سوالات دام دار، سوال ها را از پاسخ تفکیک کرده ایم

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  پويا جوان بخت - پشتیبان - تهران شمال

  کتاب اشتباهات متداول یکی از بهترین کتاب ها از دوره های اول تا کنکور می باشد.
  که توجه دانش آموز را به سوالات دام دار بیشتر میکند و همچنین دقت و توجه دانش آموز را نسبت به سوالات بالا می برد.

 • Electrro
  مريم اكبرى - پشتیبان - تهران شرق

  این کتاب برای همه دانش آموزان ضروری است . دانش آموزان در این کتاب با اشتباهاتی که سایر داوطلبان با آن رو به رو شدند در یک کتاب مواجه می شوند. در این کتاب با سوالاتی که دانش آموزان به دلیل بی دقتی یا به دلیل دام دار بودن سوال به آن پاسخ اشتباه می دهند رو به رو می شوند.

 • Electrro
  محمدسجاد كرامتى - پشتیبان - تهران غرب

  این کتاب با پنج ویژگی مهم که عبارتنداز : سوال های دامدار به ترتیب مباحث کتاب درسی
  نکات آموزشی ، هشدارهای آموزشی
  تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری
  پاسخ تشریحی کامل وجامع
  درصد پاسخگویی دانش آموزان به گزینه های دامدار
  منبع قابل توجهي است.
  فلسفه استفاده از این کتاب استفاده از تجربيات دیگران و به کار گرفتن انها در ازمونها و شروعی برای افزايش دقت در حل مسائل ميباشد.

 • Electrro
  ياور هادى - پشتیبان - تهران جنوب

  گاهی شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از مطالعه کافی و تمرین تشریحی و حتی تست در آزمون ها نتیجه مطلوب را نگرفته اید این مشکل را از طریق کتاب اشتباهات متداول حل کنید-با حل این سوالات با دام آموزشی هر مبحث آشنا شوید و در تکمیل تست زنی خود به یک تکامل برسید-دقت کنید بعد از حل سوالات حتما تحلیل موجود در پاسخ تشریحی را مطالعه کنید تا با چرایی پاسخ به سایر گزینه ها که باعث خطای دانش آموزان شده آشنا شوید

 • Electrro
  محمد سجاد کرامتی نیا - کاربر سایت

  کتاب مذکور شامل پنج ویژگی مهم ميباشد و عبارتند از:
  سوال های دامدار به ترتیب مباحث کتاب درسی
  نکات آموزشی ، هشدارهای آموزشی
  تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری
  پاسخ تشریحی کامل وجامع
  درصد پاسخگویی دانش آموزان به گزینه های دامدار

  به طور خلاصه از اشتباهات و تجربيات دیگر دانش آموزان استفاده و پاسخ صحیح را انتخاب کنید

 • Electrro
  مرتضى رباط ميلى - پشتیبان - تهران غرب

  کتاب اشتباهات متداول ویژه فرایند تست زنی طراحی شده است به کمک آن دانش آموزان می توانند در فرایند تست زنی با کاهش تعداد سوالات غلط نسبت به رشد نمره تراز خود و همچنین بهبود رتبه خود در تمام آزمون های تستی موفقیت خود را دو چندان کنند زیرا همانطور که می دانیم در این کتاب سوالات دام آموزشی دار مطرح شده است که معمولا این گونه سوالات آفت آزمون های تستی دانش آموزان است و دانش آموزان با حل این کتاب می توانند بر این مشکل نیز پیروز شوند .

 • Electrro
  مرتضی رباط میلی - کاربر سایت

  با مطالعه این کتاب که ویزه فرایند آزمون های تستی است می توان با کاهش تعداد سوالات غلط و به حداقل رساندن آن ها نمره تراز و رتبه خود را بهبود بخشید به راحتی از پس سوال های دام آموزشی دار بر آمد و از مقدار دانش و سواد موجود در حول آزمون به بهترین نحوه ممکن استفاده کرد و نگرانی های موجود در دانش آموزان رو در مورد عملکردشان در آزمون کاهش داد

 • Electrro
  مريم اختيارى - پشتیبان - تهران جنوب

  اين كتاب بسيار كاربردي و مناسب براي دانش آموزاني است كه تعداد سوالات غلط شان در آزمون زياد است چون شامل سوالاتي است كه دانش آموزان زيادي اشتباه جواب داده اند با حل كردن سوالات اين كتاب تسلط دانش آموز افزايش مي يابد و باعث كاهش تعداد غلط و افزايش تراز دانش آموز مي شود.

 • Electrro
  سوسن نظرمحمدپناه - پشتیبان - رشت دختران

  «پیشگیری بهتر است از درمان است.»
  همه باور دارند که پیشگیری طول درمان را کوتاه‌تر و ساده‌تر می‌کند و موجب کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود. ابزارهایی که در کانون باعث پیشگیری از کاهش تراز می‌شوند بسیارند که یکی از آن‌ها کتاب اشتباهات متداول است. در این کتاب اشتباهاتی را که دانش‌آموزان دیگر به دفعات مرتکب شده‌اند به ترتیب مباحث کتاب درسی جمع‌آوری کرده‌اند تا شما دانش‌آموزان ساعی و آینده‌نگر بتوانید به جای آن که خودتان اشتباهات را تکرار کنید با خواندن آن‌ها هوشیارانه آزمون دهید. مطمئن باشید که شما گنجینه‌ای بسیار گران‌بها در کتابخانه‌تان دارید. فقط کافی است برای خواندن کتاب اشتباهات متداول در طول فرصت دو هفته‌ای خود ساعت مطالعه‌ای در نظر بگیرید.
  کتاب اشتباهات متداول بهترين منبعي است ک ذهن دانش اموزان را براي روبرويي با سوالات دامدار اماده ميکند.
  کتاب اشتباهات متداول بهترين کتاب براي نجات دادن دانش اموزان از دوگانگي براي انتخاب پاسخ از بين گزينه‌هاي پيشنهادي است.
  استفاده از کتاب اشتباهات متداول باعث ميشود که ديده ما نسبت به سوالات عوض شود و با دقت بيشتري سوالات را بخوانيم،تا اشتباهات مان تکرار نشود.
  کتاب اشتباهات متداول ،کتابي براي مشاوره‌ي علمي است. با اين کتاب مي‌توان از تجربه‌ي دانش‌آموزان ديگر استفاده کرد و اشتباهات آن‌ها را تکرار نکرد، بنابراین استفاده از تجربيات ديگران بهترين و سرعترين راه براي رسيدن به هدف است.

 • Electrro
  رجا مهدوى گله كلايى - پشتیبان - ساري

  کتاب اشتباهات متداول یکی از بهترین کتاب های کانون است که دانش آموزان می توانند با استفاده از آن تعداد دام های آموزشی خود را کم کنند...این کتاب شامل سوالاتی است که دانش آموز در هر آزمون آن را به اشتباه حل میکند.این کتاب ب داوطلب کمک میکند تعداد اشتباهات ناچیز و پیش پا افتاده خود را کم کند.

 • Electrro
  گلناز محمدى - پشتیبان - گچساران

  از ويژگي‌هاي كتاب مي‌توان به سؤالات دام‌دار منطبق با مباحث كتاب درسي و نكات آموزشي و هشدارهاي آموزشي تنظيم سؤال‌ها بر اساس دشواري و پاسخ تشريحي كامل و درصد پاسخ‌گويي دانش‌آموزان به گزينه‌هاي دام‌دار اشاره كرد.

  بديهي است که تأثير تعداد پاسخ‌هاي نادرست در افت تراز و كاهش نتيجه‌ی آزمون كم‌تر از تأثير مثبت پاسخ‌هاي درست نيست.

  كتاب اشتباهات متداول مجموعه‌ی گردآوري‌شده از سؤالاتي است كه دانش‌آموزان در سطح كشور به آن‌ها پاسخ صحيح نداده‌اند و شامل سؤالاتی است كه 11 درصد داوطلبان به آن‌ها پاسخ اشتباه داده‌اند.

  درواقع دانش‌آموزان با حل اين سؤال‌ها با دام‌هاي آموزشي آشنا شده و سعي در برطرف كردن آن‌ها خواهند کرد.

  وقتي ما از اشتباهات ديگران درس می‌گيريم مسير رسيدن به موفقيت را كوتاه‌تر می‌کنیم و باعث جلوگيري از تكرار آن‌ها می‌شویم.

 • Electrro
  طناز حسينى - پشتیبان - اردبيل

  کتاب اشتباهات متداول کتابی بسیار مفید حاوی سوالاتی است که دانش آموزان به دلیل بی دقتی و عدم توجه به نکته ریز و مهمی که سوال دارد به آن سوال پاسخ اشتباه می دهد، در صورتیکه ممکن است تسلط وی در آن مبحث از درس مربوطه بالا باشد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت