دانشمند کوچک - کتاب کار علوم پنجم دبستان

ویژگی‌های کتاب کارمنطبق بر اهداف آموزشی کتاب درسی است.
مخاطب: همان مخاطبان کتاب درسی است. (همه‏ ی دانش‌آموزان)
درسنامه آموزشی مختصر و جامع
استفاده از روش‏های مختلف طرح سوال
فضای مناسب برای نوشتن پاسخ
تناظر سوال‌ها با خط به خط كتاب درسي
انطباق با طرح درس دبیران
پوشش کامل مطالب کتاب درسی

130000 تومان

شابک : 978-600-00-0512-2
سال نشر: 98
نوبت چاپ : 8
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 1500

شماره سوالات 1، 1، 2، 2، 3، 3، 4، 4، 5، 5، 6، 6، 7، 7، 8، 8، 9، 9، 10، 10 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


ويژگي¬هاي كتاب کار جدید گروه دبستان
اهداف آموزشی: در ابتدای هر فصل و درس، اهداف مهم آموزشی ارائه شده تا با آنچه که قرار است دانش آموزان یاد بگیرید، آشنا شوند.
درس¬نامه¬ی آموزشی: در ابتدای هر درس، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا دانش آموزان قادر به پاسخ‌گویی سوالات مختلف از جمله جای خالی، صحیح و غلط و پرسش‌های تشریحی و چهار‌گزینه‌ای و .. ‌باشند.
تیپ های مختلف سوال: دانش آموزان در هر درس با انواع مختلف سوال که توسط مولفان طراحی شده است، آشنا می شوند. همچنین در طراحی مساله های مختلف به مساله های کاربردی نگاه ویژه ای شده است.
آزمون های دوره ای: در انتهای هر فصل یک آزمون با انواع مختلف سوال قرار داده ایم تا دانش آموزان بتوانند ارزیابی از آموخته های خود از درس های آن فصل داشته باشند.
خودارزیابی: در انتهای هر فصل بخشی را با نام خودارزیابی قرار داده ایم تا با توجه به اهداف آموزشی آن درس، دانش آموزان قبل از معلم، به ارزیابی و تکمیل دانسته های خود بپردازند.
یک گام فراتر از کتاب: در انتهای هر فصل یک آزمون با نام یک گام فراتر از کتاب قرار داده ایم تا دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس خاص از آن بهرمند شوند.

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  ريحانه احمدى - پشتیبان - تهران شرق

  این کتاب از کتاب درسی سوال طرح کرده و شامل سوالات تشریحی،صحیح غلط و تستی می باشد.

 • Electrro
  صبا دهقان ساران - پشتیبان - تهران شمال

  این کتاب دارای سوالات دسته بندی شده و خلاصه درس های مفید و نکته ای میباشد که با استفاده از آن میتوان به تسلط اولیه در این درس رسید

 • Electrro
  فرانك طايفى اردبيلى - پشتیبان - اردبيل

  کتابی مناسب برای مرحله تثبیت از مراحل مطالعه است که در ابتدای هر درس اهداف اموزشی نوشته شده است سپس درس نامه برای اموزش درس قرار گرفته است. دانش اموزان بعد از مطالعه درس نامه می توانند با انواع سوالات ان مبحث اشنا شوند.سوالات بصورت صحیح غلطُ جای خالیُ پاسخ کوتاه وپاسخ بلند است و در اخر هر فصل ازمون از همان فصل قرار گرفته است.

 • Electrro
  فرزانه امیرابی - کاربر سایت

  سلام این کتاب از خط به خط کتاب درسی سوال طرح کرده و به دانش آموزان این فرصت را می دهدد که از درس علوم به صورت متنوع سوال حل کنند تا این درس به طور کامل برایشان جا بیفتد

 • Electrro
  فتانه پيام فر - پشتیبان - خرم آباد1

  کتابی جامع مناسب برای تمرین روزانه و تمرین بیشتر که در آن انواع سوالات به صورت استاندارد و طبقه بندی شده گنجانده شده است و دانش آموز میتواند انواع سوالات تشریحی، جای خالی و تستی را در طول روز و همراه با برنامه درسی خود کار کند

 • Electrro
  سارا مكارمى - پشتیبان - اردبيل

  دارای درس نامه ی آموزشی
  ترتیب سوالات از آسان به دشوار
  شامل سوالات تشریحی، جاخالی، صحیح غلط و تستی می باشد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت