مجموعه دروس سوم دبستان

کتاب مجموعه دروس سوم دبستان، برای دروس ریاضی، علوم تجربی، فارسی، مطالعات اجتماعی و هدیه‌های آسمان در نظر گرفته شده است. این کتاب به فراخور نیاز دانش‌آموز به داشتن کتابی که همه‌ی دروس را کنار یکدیگر داشته باشد تنظیم شده است.ویژگی‌های کلی کتاب به شرح زیر است :
پوشش کامل مطلب کتاب درسی: مبنای اولیه برای تدوین کتاب، پوشش خط به خط کتاب درسی بوده است. هیچ نکته و مفهومی در دروس مختلف، در این کتاب از قلم نیفتاده است. برخی دانش‌آموزان دوست دارند که همه‌ی مفاهیم کتاب درسی را به صورت سوال در بیاورند، این کتاب کار را برای دانش‌آموزان ساده کرده و کلیه‌ی مفاهیم کتاب را به سوال تبدیل کرده است.

75000 تومان

شابک : 978-600-00-1003-4
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


تعداد سوالات : تعداد سوالات کنجانده شده در این کتاب، قابل توجه است. تعداد 1000 سوال برای پوشش کامل مطالب درسی مقطع سوم دبستان، پاسخگوی نیاز همه‌ی دانش‌آموزان خواهد بود.
سوالات شناسنامه‌دار : تک تک سوالات کتاب دارای آدرس تمرین و مبحث از کتاب درسی است. این آدرس‌ها تصدیق‌کننده‌ی ویژگی اول کتاب( پوشش کامل مطالب کتاب درسی) و همچنین راهنمای دانش‌آموز برای مراجعه به کتاب درسی و رفع اشکال است.
وجود تیپ‌های مختلف سوالی : برای پوشش دادن کل مطالب کتاب درسی و برای متنوّع‌تر شدن و جذّاب‌تر شدن کتاب از تیپ‌های مختلف سوالی برای پرسش مفاهیم استفاده شده است. سوالات جای خالی، درست و نادرست، تشریحی و تستی برای همه‌ی مباحث در نظر گرفته شده است.
رعایت ترتیب صفحات کتاب درسی : رعایت توالی آموزشی کتاب درسی، به دانش‌آموز کمک می‌کند تا بتواند با تدریس معلم برای مطالعه‌ی این کتاب پیش برود.
پاسخ‌نامه‌ی تشریحی : کلیه‌ی سوالات کتاب، دارای پاسخ تشریحی هستند، و جای هیچ گونه ابهامی را برای دانش‌آموز به جای نمی‌گذارد. پاسخ‌نامه‌ی کامل و جامع کتاب مرجع مناسبی برای رفع اشکال سوالات این کتاب است.
شیوه‌ی استفاده از کتاب : این کتاب در تمام مقاطع زمانی برای دانش‌آموز قابل استفاده است. با توجّه به رعایت ترتیب صفحات کتاب درسی، همزمان با تدریس معلم می‌توانید برای تکرار و تمرین بیشتر از این کتاب بهره بگیرید. با توجه به تبدیل خط به خط مفاهیم کتاب درسی به سوال، این کتاب می‌تواند منبع مناسبی برای دوران امتحانات شما نیز باشد.تیپ‌های مختلف سوالی در این کتاب نیز کاملاً مشابه با برگه‌های امتحانی دانش‌آموزان دبستانی است.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت