کتاب خودآموزی - ویژه دبستان (مشابه کلاسور ارزیابی)

یکی از ابزارهایی که به دانش‌آموزان کانونی در ابتدای ورود و شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای معرفی می‌شود کتاب خودآموزی است.

نویسنده‌ی این کتاب خود دانش‌‌آموز است. دانش‌آموز پس از آزمون دادن، می‌تواند به وسیله‌ی این کتاب ارزیابی کلی از خود داشته باشد.

کاربرد این کتاب بعد از برگزاری آزمون است. هر قسمت این کتاب مربوط به یک درس است. دانش‌آموز باید در صفحات زوج کتاب با رنگ آبی، سؤالات مهم و نکته‌دار، سؤالات شک‌دار و فراموش‌شده‌ی آزمون و در صفحات فرد با رنگ قرمز سؤالاتی را که اشتباه پاسخ داده یا اصلاً پاسخ نداده یادداشت کند. این کتاب منبع بسیار خوبی برای زمان امتحانات مدرسه است؛ چون شامل مطالب بسیار مهم و چالشی دانش‌آموز از تمام کتاب‌های درسی است.

دانش‌آموز باید کتاب خودآموزی خود را در کلاس‌های رفع اشکال که توسط پشتیبان برگزار می‌شود ارائه دهد تا بتواند اشتباهات آزمون را یاد گرفته و در آزمون‌های بعدی آن‌ها را تکرار نکند.

120000 تومان

شابک : 978-964-326-345-4
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 39
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 10000نظر کاربران (2)

 • Electrro
  ریحانه نعمتی - کاربر سایت

  نویسنده کتاب خودآموزُ خود دانش آموز است و اینگونه بر یادگیری و جمع آوری مطالب آزمون نظارت میکند.

 • Electrro
  مونا نيكبخت - پشتیبان - تهران شرق

  این کتاب به عنوان بهترین روش برای خلاصه نویسی دانش آموزان از اشکالات خود در روز ازمون می باشد.دانش آموزان میتوانند این کتاب را در کلاس رفع اشکال بعد از ازمون به همرا داشته باشند و در همان زمان اشکالات رو زازمون را وارد کتاب خود اموزی خود کنند.
  دانش اموز نویسنده کتابی است که خودش از اشکالات خودش جمع اوری کرده است .

 • Electrro
  زهرا جعفرى سياوشانى - پشتیبان - تهران شمال

  کتاب خود آموز یکی از مهم ترین ابزار های آموزشی میباشد که روز جمعه بعد از آزمون باید در صفحه آبی سوالاتی که مشکل است و در صفحه قرمز سوالاتی که اشتباه پاسخ داده ایم و یا بلد نیستیم وارد شود

 • Electrro
  سحر محمودى - کاربر سایت

  کتاب خودآموزبهترین کتاب برای جمع بندی وخلاصه نویسی نکات مهم میباشد.وبهترین جزوه برای مرور دا نش آموز قبل از آزمون میباشد

 • Electrro
  مريم درودى - پشتیبان - تهران غرب

  اینکه صرفا هر دو هفته سر جلسه ی آزمون حاضر شویم و آزمون بدهیم به تنهایی کافی نیست. نیاز است هر بار بعد از آزمون تک تک سوالات را بررسی کرده و سوالاتی را که به هر دلیلی اشتباه پاسخ داده ایم یا پاسخ نداده ایم و یا حتی با شک و تردید و بر حسب اتفاق درست جواب داده ایم به طور ویژه مورد توجه قرار دهیم. کتاب خودآموز به ما کمک می کند تا با نوشتن اینگونه سوالات منبعی کامل برای یادگیری برای خود درست کنیم. زیرا لازم است هر از گاهی به اشتباهات خود نگاهی بیندازیم و آنها را به خاطر بسپاریم. این کتاب این کار را برای ما راحت کرده و امکان مرور سریع را به ما می دهد.

 • Electrro
  ريحانه احمدى - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب خودآموز در درجه ی اول راهنمایی برای آینده دانش آموز می باشد. مزیت دانش آموزی که از کتاب خودآموز استفاده می کند نسبت به سایر دانش آموزان این است که انتهای برنامه کانون دارای کتابی جامع حاوی سوالات نکته دار اعم از اشتباهات و تصحیحات بوده و برای مرور نیازی به بازدید کل کتاب ندارد. ‍تاکید کانون برای استفاده از کتاب خودآموز نیز به همین دلیل می باشد.

 • Electrro
  نوال آذربويه - پشتیبان - تهران جنوب

  یکی از روش های پیشرفت در هر آزمون این است که آزمون قبل خود را به خوبی بررسی کنیم و اشتباهات خود را متوجه شویم.این روش باعث میشود ما یک اشتباه را دو بار تکرار نکنیم.کتاب خود آموز به ما کمک میکند که اشتباهات خود را در یک جا جمع آوری کنیم و در صورت نیاز آنها را دوره کنیم.

 • Electrro
  مطهره پورعابد - پشتیبان - لاهيجان

  با سلام
  بر اساس تجربیات خودم در استفاده از چنین ابزارهایی لازم است با تاکید فراوان بارها و بارها بگویم که آزمون بدون ارزیابی بی فایده است .
  «به حساب خود برسید قبل از اینکه به حساب شما برسند» « بزرگترین اشتباه : تکرار اشتباه است »
  این جمله های همیشگی من برای توصیف کتاب خودآموز برای دانش آموزانم است. سعی کنید ابتدا اشتباه خود را بارها و بارها بررسی کنید و سپس برداشت شخصی خودتان را از آن پاسخ درست در این کتاب بنویسید تا در پایان مجموعه ای کامل تالیف شده با زبان خودتان داشته باشید.
  این مجموعه باعث می شود تا برداشت اشتباهتان را از هر مبحث درسی اصلاح کنید و برداشت صحیح را به خاطر بسپارید.
  در تهیه این کتاب مفید لحظه ای تردید نکنید.

 • Electrro
  كتايون خانجانى - پشتیبان - تهران غرب

  کتاب خودآموزی را من به قدر نفس کشیدن مهم می دانم. ارزیابی زمانی نتیجه می دهد که پس از آن حتما رفع اشکال شود و سوالات آزمون بررسی شوند. این کتاب برای جمع بندی بسیار مناسب است زیرا سوالات و جواب های هر درس تفکیک شده اند و سوالات درست و اشتباه در آزمون هم تفکیک شده اند. این کتاب تکلیف دانش آموزان من بعد از هر آزمون است و بچه ها با انجام دقیق آن افزایش تراز در آزمون بعد را شاهد بودند.

 • Electrro
  فاطمه على زاده - پشتیبان - اردبيل

  کتاب خودآموز منبع کاملی از مجموعه اشتباهات دانش آموز در طی آزمون هاست. زمانی که شما بعد از آزمون به بررسی اشتباهات خود می پردازید و آن ها را در کتاب خودآموزی می نویسید دیگر نگران فراموش کردن اشتباهاتتان نیستید و هر زمان که به آن ها نیاز داشته باشید می توانید با مراجعه به کتاب خودآموزی به راحتی مرور کنید.

 • Electrro
  رومينا خورشيدى - پشتیبان - مشهد شمال غرب پسران

  همیشه گفته ایم که با اشتباهات خود دوست باشید و از آن درس بگیرید
  کتاب خودآموز کتابی ست که به کمک این مهم می آید
  با وجود کتاب خودآموز دانش آموز متوجه اشتباهات خود می شود و نوشتن و یادگیری کامل آن باعث می شود دیگر آن اشتباه را تکرار نکند
  سوالات مهم خود را یادداشت میکند و آن را مرور کند
  کتاب خودآموز یکی از بهترین منابع مطالعاتی در شب های آزمون است

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت