زیست شناسی تصویری دهم تجربی

دبیران، پشتیبانان و دانش آموزان عزیز مقطع دهم تجربی
این کتاب مجموعه‌اي از نکات و پرسش‌های مرتبط با شکل‌های کتاب درسی زیست¬شناسی دهم تجربی است که سعی شده، نکات مرتبط با شکل‌های کتاب درسی را پوشش دهد تا بتوانید از آن در مدرسه و خانه استفاده نمایید.
ویژگی‌های کتاب
جهت پوشش کامل شکل¬های کتاب درسی 329 سوال مرتبط با شکل‌های کتاب درسی در کتاب قرار داده شده است. در چیدمان سوالات سعی شده است، سوالات استاندارد‌ را در قالب سوال‌های شناسنامه‌دار مرتبط با اشکال کتاب درسی ارائه کنیم.
درخت دانش و طبقه‌بندي مطالب و سوال‌ها کاملا بر مبنای سیر موجود در کتاب درسی است.

در ارتباط با هر شکل کتاب درسی، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم آورده شده است تا شما قادر به پاسخ‌گویی سوالات ‌باشید. در این کتاب 1547 نکته‌ی آموزشی و نیز 27 نکته¬ی تکمیلی آورده شده است. همبستگي بين درخت دانش‌، درس‌نامه و طبقه‌بندي سوالات كاملا رعايت شده است.

در این کتاب برای یادگیری بهتر و ساده¬تر برای 169 شکل کتاب درسی نکته¬ی آموزش آورده شده است. به طور متوسط در ارتباط با هر شکل بین 4 تا 15 نکته¬ی آموزشی آورده شده است.

جهت آشنایی با تست‌های کنکور و یادگیری بهتر مطالب کتاب درسی، 65 تست از کنکور سراسری داخل و خارج کشور مرتبط با شکل‌های کتاب درسی در کتاب قرار داده شده است.

در این کتاب در ارتباط با هر شکل به طور متوسط 2 پرسش آورده شده است.

پس از هر شکل مجموعه‌ای از سوالات قرار داده‌ایم تا بتوانید ارزیابی خوبی از آموخته‌های خود از نکته‌های آن شکل داشته باشید.

در ارتباط با برخی از شکل‌های کتاب درسی، برحسب نیاز، خلاصه‌ای از نکته‌هاي مهم تکمیلی آورده شده است تا شما قادر به پاسخ‌گویی سوالات ‌باشید. در این کتاب 27 نکته¬ی تکمیلی مرتبط با متن و شکل کتاب درسی آورده شده است.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-1152-9
سال نشر: 97
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


نکته‌های کتاب براساس 23 زیر موضوع در 7 فصل کتاب درسی در هر فصل آورده شده‌اند.

پاسخ تشریحی به‌طور کامل بر مبنای کتاب درسی نوشته شده است که کمک زیادی به نمره امتحانی شما و آشنایی با تست¬های کنکور خواهد کرد.

نکته بسیار مهم:
شکل‌های این کتاب اگرچه مرتبط با شکل‌های کتاب درسی هستند اما هیچ‌کدام عین شکل کتاب درسی نیستند. این ویژگی سبب گسترش و وسعت دید شما در یادگیری مطالب خواهد شد.نظر کاربران (2)

  • Electrro
    علی اکبر حاجوی - کاربر سایت

    عالیه

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت