تابستان دوازدهم ریاضی

مباحث هر آزمون كتاب منطبق بر برنامه راهبردي آزمون‌هاي كانون در مقطع دوازدهم مي‌باشد.
تابستان 98 فرصت مناسبي است كه به مطالعة عميق‌تر مباحث پاية سال دوازدهم یعنی مباحث دهم و يازدهم بپردازيم. لزوم مطالعة دقيق‌تر مباحث پايه هنگامي بيشتر احساس مي‌شود كه بدانيم دروس پايه نقش بسيار مهمي در سؤال‌هاي طرح شده در كنكور سراسري دارد. اين كتاب كاملاً منطبق بر برنامة راهبردي آزمون‌هاي تابستان مقطع دوازدهم است و كتاب كار بسيار مهمي در ايام تابستان براي دانش‌آموزان است.

140000 تومان

شابک : 978-600-00-1189-5
سال نشر: 1401
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


600 تست شناسنامه‌دار گزینش شده از آزمون‌های کانون
تعداد سؤال‌ها در هر آزمون كتاب تابستان 120 سؤال است كه تقريباً مشابه تعداد سؤال اختصاصي يك آزمون گروه رياضي مي‌باشد و از این 600 سؤال، مقطع يازدهم شامل 350 سؤال و مقطع دهم شامل 250 سؤال مي‌شود.
45 درس‌نامه از مبحث‌های سال دهم و یازدهم
قبل از هر آزمون یک درس‌نامه مربوط به نگاه به گذشتة دوازدهم (سال‌هاي دهم و يازدهم) آمده است. درس‌نامه‌ها هماهنگ و مرتبط با مفاهیم موجود در سؤال‌هاي هر مبحث نوشته شده‌اند. این درس‌‌نامه‌ها به ذکر نکته‌های مبحث مربوطه پرداخته است و شما برای درک عمیق مطالب نیز می‌توانید از این درس‌نامه‌ها کمک بگیرید.
پيمانه‌هاي 20 تايي و 10 تایی براي هر مبحث منطبق بر آزمون‌هاي تابستان
براي حفظ نظم ذهني دانش‌آموزان و راحت بودن ارائه تكاليف توسط معلمان و مشاوران، هر مبحث آزمون به‌صورت پيمانه‌هاي 10 يا 20 تايي براي هر مبحث طراحي شده است. لازم به ذكر است سؤال‌هاي آزمون‌هاي كانون نيز شامل بسته‌هاي 10 يا 20 تايي مي‌باشد.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت