کتاب خودآموزی - ویژه دبیرستان (مشابه کلاسور ارزیابی)

یکی از ابزارهایی که به دانش‌آموزان کانونی در ابتدای ورود و شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای معرفی می‌شود کتاب خودآموزی است.

نویسنده‌ی این کتاب خود دانش‌‌آموز است. دانش‌آموز پس از آزمون دادن، می‌تواند به وسیله‌ی این کتاب ارزیابی کلی از خود داشته باشد.

کاربرد این کتاب بعد از برگزاری آزمون است. هر قسمت این کتاب مربوط به یک درس است. دانش‌آموز باید در صفحات زوج کتاب با رنگ آبی، سؤالات مهم و نکته‌دار، سؤالات شک‌دار و فراموش‌شده‌ی آزمون و در صفحات فرد با رنگ قرمز سؤالاتی را که اشتباه پاسخ داده یا اصلاً پاسخ نداده یادداشت کند. این کتاب منبع بسیار خوبی برای زمان امتحانات مدرسه است؛ چون شامل مطالب بسیار مهم و چالشی دانش‌آموز از تمام کتاب‌های درسی است.

دانش‌آموز باید کتاب خودآموزی خود را در کلاس‌های رفع اشکال که توسط پشتیبان برگزار می‌شود ارائه دهد تا بتواند اشتباهات آزمون را یاد گرفته و در آزمون‌های بعدی آن‌ها را تکرار نکند.

170000 تومان

شابک :
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 59
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 10000نظر کاربران (2)

 • Electrro
  مهسا اكبرى - پشتیبان - تهران شرق

  ین دفتر باعث نظم دهی به فکر دانش اموز میشود.دانش اموز حین درس خواندن احساس اطمینان دارد که اگر نکته ای را بلد نیست آن را در دفتری مخصوص نوشته و هروقت احساس کند آن مطلب را فراموش کرده دوباره به آن رجوع میکند.هم چنین مزیت دیگر این دفتر این است که در دوران جمع بندی دانش اموز میتواند به طور جامع نقاط ضعف خود را پیدا کند و روی ان متمرکز شود.من خود ۴سال در کانون بوده ام و حتی برای ازمون روز جمعه جمع بندی مطلالب نوشته شده در این دفتر را مرور میکردم و به نتیجه دلخواه میرسیدم.این دفتر همراه و همیار من شده بود و داشتن این دفتر به من اشتیاق می داد که دایم به دنبال مطالب نو و تازه بگردم.دانش اموز باید اعتبار علمی خود را در این دفتر بیابد.این دفتر باعث میشود دانش اموز با حجم مطالبی که بلد نیست رو به رو شود و برای خواندن آنها برنامه ریزی کند.

 • Electrro
  محمد عابدينى - پشتیبان - تهران شمال

  دانش اموز با سلیقه ی خود کتاب خود اموزراپر میکند.
  بیشتردانش اموزان با مشکل حجم زیاد مطالب درهنگام امتحانات و کنکور مواجه میشوندکه این کتاب باعث میشود دانش اموزان تمام نکته های مهم قبل درس هارا به یاد می اورند ودر کل منبعی کامل برای بازیابی دوباره مطالب میباشد

 • Electrro
  مهسا اکبری-پشتیبان-تهران شرق - کاربر سایت

  این دفتر باعث نظم دهی به فکر دانش اموز میشود.دانش اموز حین درس خواندن احساس اطمینان دارد که اگر نکته ای را بلد نیست آن را در دفتری مخصوص نوشته و هروقت احساس کند آن مطلب را فراموش کرده دوباره به آن رجوع میکند.هم چنین مزیت دیگر این دفتر این است که در دوران جمع بندی دانش اموز میتواند به طور جامع نقاط ضعف خود را پیدا کند و روی ان متمرکز شود.من خود ۴سال در کانون بوده ام و حتی برای ازمون روز جمعه جمع بندی مطلالب نوشته شده در این دفتر را مرور میکردم و به نتیجه دلخواه میرسیدم.این دفتر همراه و همیار من شده بود و داشتن این دفتر به من اشتیاق می داد که دایم به دنبال مطالب نو و تازه بگردم.دانش اموز باید اعتبار علمی خود را در این دفتر بیابد.این دفتر باعث میشود دانش اموز با حجم مطالبی که بلد نیست رو به رو شود و برای خواندن آنها برنامه ریزی کند.


 • Electrro
  نويد صالحى - پشتیبان - تهران غرب

  یک کتاب که نویسنده ی آن خود دانش آموز است
  داشتن یک کتاب به قلم خود دانش آموز - با صرف زمان محدود در روز ارزیابی آزمون - به دانش آموزان این فرصت را میدهد کهدانش آموز یک منبع مطالعاتی کاملا متناسب با نیاز های خود در هنگام جمع بندی داشته باشد که با صرف زمان اندک جمع بندی قوی داشته باشیم.

 • Electrro
  رویا امینی - کاربر سایت

  کتاب خودآموز بهترین روش برای یادگیری و به خاطر سپردن مطالب و سوال هایی است که توسط دانش آموز به آنها پاسخ اشتباه داده شده یا بلد نبوده و یا در پاسخ دچار شک و تردید بوده و نتوانسته پاسخ صحیح را انتخاب کند. درنتیجه مشابه یک کلاسور ارزیابی عمل کرده و دانش آموز متوجه مشکلات درسی خود می شود و همچنین برای مرور کردن همان مطالب در زمان های دیگر به عنوان یک مرجع و منبع جمع و جور و خلاصه و مفید به حساب می آید.

 • Electrro
  نازنين حسن زاده - پشتیبان - رشت دختران

  کتاب خوداموز ایجاد یک عادت صحیح است.
  این بع این معناس که دانش اموز اگر در مقاطع پایین شروع به انجام خلاصه نویسی یا حتی عملی ساده تر یعنی فقط نوشتن نکات فرار یا نکاتی که تا بحال با انها مواجه نشده است این عمل ذر او به عادت تبدیل شده و یکی از روشهای صحیح درس خواندن به مرور زمان در او ایجاد میشود.به همین جهت ما پشتیبانان میتوانیم با خرج جدیت بیشتر بر روی دانش اموزان جهت تکمیل هر روزه و یا حتی هفته ای یکبار این کتاب در روند رشد تحصیلی دانش اموز موثر واقع شویم.زیرا چنین عادتی حتی در مقاطع بالاتر از نیازهای اوست.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت