اشتباهات متداول هفتم

✔ 500 سوال دام دار به ترتیب مباحث درسی
✔ پاسخ تشریحی همراه با نکات آموزشی و توضیح گزینه دام
✔ تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری ( از ساده به دشوار )
✔ درصد پاسخ گویی به گینه های دامر دار
✔ 100 سوال فارسی
✔ 50 سوال عربی
✔ 150 سوال ریاضی
✔ 200 سوال علوم

220000 تومان

شابک : 978-600-00-0283-1
سال نشر: 96
نوبت چاپ : 7
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


شايد شما هم تاكنون اين جملات را به زبان آورده¬ايد يا اين‌كه از دوستانتان شنيده¬ايددرس را خوب خوانده¬ام اما به خاطر برخی اشتباه‌هاي كوچك در امتحانات نمره از دست مي دهم!.... واقعا چاره‌ي اين اشتباهات در پاسخ به سوالات درسي چيست؟ جالب است بدانيد كه تنها شما نيستيد كه گرفتار اين خطاها مي‌شويد. بسياري از اين اشتباهات آن قدر توسط هم كلاسي‌هاي شما تكرار مي¬شوند كه نام آن‌ها را اشتباهات متداول گذاشته‌ايم. حالا مي‌خواهيم با هم درباره‌ي اين كتاب كمي بيشتر بدانيم. ویژگی¬های این کتاب:
1. سوال های دامدار به ترتیب مباحث کتاب درسی
2. نکات آموزشی ، هشدارهای آموزشی
3. تنظیم سوال ها بر اساس سطح دشواری
4. پاسخ تشریحی کامل وجامع
5. درصد پاسخگویی دانش آموزان به گزینه های دامدار
چرا بخوانم؟
براي اينكه به شما دانش آموزان بگوییم که همتایان شما در هر مبحث معمولا در کجا اشتباه می کنند و علت اشتباهات آنها چیست تا شما در مطالعه آن مبحث توجه بیشتری به آن نکات داشته باشيد. توصیه ما به شما دانش آموز گرامي اين است كه از تجربه¬ی بقیه دانش آموزان استفاده کن و اشتباهات آنها را تکرار نکن!تا یاد بگیری گزینه¬ی صحیح را انتخاب کنی.
مبناي گزينش سؤالات هر درس، انتخاب گزينه‌ي نادرست در هر سؤال توسط بيش از 25 درصد دانش‌آموزان از جامعه‌ي چندين هزار نفري آزمون‌دهندگان کانون فرهنگی آموزش بوده است. به منظور سنجش دانش آموزان در برخورد با سوالات دام دار، سوال ها را از پاسخ تفکیک کرده ایم

بیشتر

بستننظر کاربران (2)

 • Electrro
  رعنا تقى زاده - پشتیبان - خوي

  سلا و خسته نباشید خدمت کلیه عزیزان
  کتاب اشتباهات متداول سه درس اصلی ریاضی .علوم و فارسی راپوشش میدهد و برای دانش آموزان با میانگین تراز ۵۳۰۰ به بالا و جبران خطاهای دام آموزشی بسیار مناسب است. استفاده ازین کتاب میزان خطا را بشدت پایین می آورد و دهن دانش آموز را با سوالات دام دار به چالش بزرگ می کشد. تست زنی با این کتاب بسیار شیرین و لذت بخش است

 • Electrro
  فرزانه دادپو - پشتیبان - تهران شمال

  با سلام
  کتاب اشتباهات متداول باعث میشود از رقبای خود پیشی بگیرید چراکه با حل سوالات آن شما با سوالاتی که نکات خاصی دارند و دیگران را به اشتباه میکشند آشنا میشوید و در دام سوالات متفاوت نخواهید افتاد.

 • Electrro
  فاطمه باغستانى - پشتیبان - تهران جنوب

  از نظر علمی کتاب اشتباهات متداول را می توان سطح بالاترین کتاب کانون در این مقطع دانست . چرا که شامل تست هایی ست که به نکات ریز و مفهومی ای اشاره کرده اند که برای درصد بسیار بالای جامعه ی آماری دام علمی محسوب شده اند .

 • Electrro
  فرزانه دادپو - کاربر سایت

  با سلام
  کتاب اشتباهات متداول باعث میشود از رقبای خود پیشی بگیرید چراکه با حل سوالات آن شما با سوالاتی که نکات خاصی دارند و دیگران را به اشتباه میکشند آشنا میشوید و در دام سوالات متفاوت نخواهید افتاد.

 • Electrro
  مهرناز خياط نادرى - پشتیبان - تهران غرب

  این کتاب دارای سه درس ریاضی و علوم و فارسی است
  برای دان شآموزانی که برای نمونه دولتی و تیز هوشان آماده میشوند کتاب مناسبی است
  با توجه به سطح نسبتا دشوار آن این کتاب نیاز به حضور در جلسات رفع اشکال و کلاس های آموزشی نیز دارد

 • Electrro
  نيكتا كارآمد - پشتیبان - مشهد دختران

  کتاب اشتباهات کتابی متفاوت است از این جهت که شما دانسته های خود را به چالش میکشید و میزان تمرکز ،تسلط را متوجه میشوید.
  نکته مهم این کتاب این است نکته آزموشی صحیح و برداشت غلط از سوال را در بخش پاسخنامه توضیح داده است.این کتاب برای همه دانش آموزان با سطح علمی های
  متفاوت مفید میباشد .
  اگر این کتاب را بطور مداوم کار کنید میتوانید اشتباهات خود در آزمون را به حداقل برسانید.

 • Electrro
  طناز حسينى - پشتیبان - اردبيل

  کتاب اشتباهات متداول کتابی بسیار مفید حاوی سوالاتی است که دانش آموزان به دلیل بی دقتی و عدم توجه به نکته ریزی که سوال دارد به آن سوال پاسخ اشتباه می دهد، در صورتیکه ممکن است تسلط وی در آن مبحث از درس مربوطه بالا باشد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت