نوروز نهم (جلد اول)

ما اين كتاب را براي شما آماده كرده ايم. شما كه مي خواهيد در دورانِ نوروز، كمي هم درس بخوانيد و از درس خواندن، لذّت هم مي بريد و شايد لذّت درس خواندن و مطالعه را كمتر از لذّت بازي كردن و تماشاي فيلم و مهماني رفتن، نمي دانيد. اين كتاب از 5 بخش تشريحي – تستي تشكيل شده است كه در هر بخش شامل 20 سوال رياضي، 20 سوال علوم، 10 سوال فارسي،10 سوال عربي و 10 سوال زبان انگليسي است. يعني در مجموع 350 سوال، كه تقريبا 400 دقيقه از زمان ايام نوروزشما در مي گيرد، يعني حدود 7 ساعت. در واقع با روزي نيم ساعت مطالعه كاملا مي توانيد اين كتاب را تمرين كنيد و تمام مباحثي را كه ازمهرماه تاكنون خوانده ايد را دوره كنيد. در ضمن دو دوره آزمون جامع 50 سوالي را ويژه دانش آموزاني كه مي خواهند سوالات تستي مشابه آزمون ها حل كنند، انتهای کتاب قرار داده ایم. این دو دوره به تثبیت مطالب آموخته شده یاری می رسانند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0602-0
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 14
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000

شماره سوالات 6، 7، 9، 10، 11، 13، 19، 69، 90، 99 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.


ما با طراحي و آماده كردن اين كتاب خواسته ايم به دانش آموزاني كمك كنيم كه مي خواهند در ايام تعطيلات نوروز به جز تفريح وسرگرمي درس هم بخوانند. فكر كرديم اگر اين درس خواندن نقشه و برنامه هم داشته باشد نتيجه ي بهتري به دست مي آيد و آن گاه براي طراحي مفهومي كتاب خيلي كار كرديم تا اين كتاب آماده شد.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  مهدی فیضی زاده - کاربر سایت

  واقعا کتاب عالیی هست...ممنون

 • Electrro
  ریحانه حسینی - کاربر سایت

  کتاب فوق العاده مناسبی برای جمع بندی در ایام نوروز است برای کسانی که میخواهند در ایام نوروز هم تفریح کنند و هم درس بخوانند. سوالات به گونه ای طراحی شده اند که هم نیاز های دانش آموزان قوی را برطرف میکنند و ضعیف را. و مزیت دیگری که دارد آزمون های جمع بندی آخر کتاب است.

 • Electrro
  شیما رضایی فخر - کاربر سایت

  کتاب تابستان یکی از ایده های عالی تالیف کتاب است چراکه دوران طلایی نوروز بهترین دورانی است که دانش آموزان به خصوص دانش آموزان کانونی از یکدیگر سبقت میگیرند و رتبه ها تغییر میکند این کتاب سبب میشود که دانش آموز دچار سر در گمی نباشد و با آزمون دادن و بازیابی کردن و مطالعه نقاط ضعف پیشرفت کند هرچند فقط درصد اندکی میتوانند در آزمون های نوروز پیشرفت کنند و تثبیت تراز هم کار ارزشمندی است

 • Electrro
  پروين آقابالازاد - پشتیبان - رشت دختران

  کتاب فوق العاده مناسبی برای جمع بندی در ایام نوروز است برای کسانی که میخواهند در ایام نوروز هم تفریح کنند و هم درس بخوانند. سوالات به گونه ای طراحی شده اند که هم نیاز های دانش آموزان قوی را برطرف میکنند و ضعیف را. و مزیت دیگری که دارد آزمون های جمع بندی آخر کتاب است.

 • Electrro
  جواد خداشناس - کاربر سایت

  باتوجه به بخش بندی خوب و مناسب کتابُ میتواند برای کسانی که هم میخواهند تفریح کنند و هم درس بخوانند در دوران نوروز بسیار مفید است.
  ازسویی ساختار تستی و تشریحی کتاب میتواند پاسخگوی نیاز دانش اموزان قوی و ضعیف نیز باشد.
  از سمت دیگر ازمونهای انتهای کتاب بسیار مناسب و مفید برای جمع بندی نیز هست.

 • Electrro
  ليلا صالحى - پشتیبان - اروميه 1

  باعرض سلاموخسته نباشید خدمت همکاران نمایندگی
  این کتاب بافت بسیار قشنگی داره وخیلی مفید میباشد و خود من نیز زمانی ک دانش اموز کانون بودم استفاده کردم و بسیارمفید میباشد ولی تنها ایرادش بنظرم این هست ک تاریخ روز هفته بالاش درج بشه ک دانش اموز دقیق تر حل کنه و تو ازمون عید سوالات مشابه بیشتری را ب خود اختصاص بده ب وفور اهمیتش بیشتر و پررنگ تر خواهد شد.

 • Electrro
  ميرحافظ سيدى - پشتیبان - خوي

  باتوجه به ساختار کتاب نوروز که مخصوص مطالعه در ایام تعطیلات نوروز طراحی شده است میتواند برای جمع بندی مطالب قبلی بسیار مفید باشد. به عنوان مثال در آزمون ۲۱ فروردین امسال از بین دانش آموزان بنده افرادی که کتاب نوروز را تکمیل تر نوشته بودند نتایج بهتری نیز کسب کردند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت