کتاب تابستان چهارم دبستان

✔ 350 سوال شناسنامه دار مکمل،‌مشابه و مرتبط با تمرین ها و متن کتاب درسی
✔ 200 سوال نگاه به آینده شامل 150 سوال تستی و 50 سوال تشریحی از مباحث چهارم
✔ 150 سوال تستی نگاه به گذشته از مباحث سوم
✔ 35 بسته 10 سوالی برای مدیریت بهتر زمان
✔ 15 درس نامه در درس های ریاضی و علوم و فارسی پایه چهارم
✔ ضریب توازن : 4 پرسش به ازای هر روز از ایام تابستان

200000 تومان

شابک : 978-600-00-1001-0
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 4
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000نظر کاربران (2)

 • Electrro
  ريحانه احمدى - پشتیبان - تهران شرق

  ین کتاب با داشتن 5 آزمون کلی شامل مباحث نگاه به گذشته و نگاه به آینده است.کتابی که با یاداوری سال گذشته و اموزش سال اینده دانش آموز را برای سال آینده خود آماده می کند.

 • Electrro
  ريحانه نعمتى - پشتیبان - تهران غرب

  کتاب تابستان یک کتاب کار منطبق با برنامه آزمون است. هم چنین امکان دوره مطالب چهارم پایه قبل و تمرین مطالب جدید وجود دارد. به همین دلیل بهترین منبع برای حل تمرین است.

 • Electrro
  فاطمه سبزى - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب تابستان یک برنامه کلی و مناسبی ست برای دانش آموزانی سخت کوشی که تلاش دارند در ایام تعطیلات تابستان تمرینی مداوم داشته باشند. این کتاب بادارابودن 5 آزمون کلی منبع جامعی ست که شامل دو مبحث نگاه به گذشته و نگاه به آینده میشود.
  نگاه به گذشته ازمونهای دروس سال گذشته را دربردارد. نگاه به آینده که ثمر بخش ترین قسمت کتاب تابستان است، نگاهی به دروس سال آینده میباشد.

 • Electrro
  على اكبر قربان زاده - پشتیبان - خوي

  کتاب تابستان برای مرور مطالب سال گذشته دانش اموزان خیلی مفید وقابل استفاده میباشد ومباحث نگاه به اینده به دانش اموزان را برای سال تحصیلی جدید اماده تر میکندو این دانش اموزان در مباحث کلاسی بسیار جدی وفعال ظاهر میباشند

 • Electrro
  ميترا محمدى - پشتیبان - مشهد غرب دختران

  کتاب تابستان به علت اینکه آزمون محور است و از دو بخش نگاه به گذشته که شامل درس های سال سوم برای مرور و نگاه به آینده که شامل دو درس مهم سال چهارمُ ریاضی و علوم که برای پیش خوانی و آمادگی بیشتر است تشکیل شده است. بر اساس برنامه راهبردی آزمون هایی طراحی شده که دانش اموز با پاسخ دادن به آن ها آمادگی خود را برای شرکت در ازمون ها افزایش می دهند.

 • Electrro
  بهاره كيوانى - پشتیبان - تهران جنوب

  این کتاب با داشتن 5 آزمون کلی شامل مباحث نگاه به گذشته و نگاه به آینده است.مبحث نگاه به گذشته دروس ریاضی و علوم و فارسی سوم دبستان را دربر دارد که میتواند منبع مناسبی برای مرور و جمع بندی سال سوم باشد. مهمترین بخش که مبحث نگاه به آینده این کتاب است .دو درس ریاضی و علوم را با خلاصه درسی از کتاب سال چهارم قبل از آزمون ها به طور مفهومی توضیح داده شده و زمینه مناسبی برای آمادگی ورود دانش آموزان به سال چهارم میباشد.

 • Electrro
  فاطمه غلامى - پشتیبان - تهران شرق

  این کتاب به علت آزمون محور بودن می تواند مانند یک برنامه ریزی برای تابستان دانش آموز باشد که هم سال سوم خود را دوره نماید و هم برای سال چهارم دبستان با پاسخ دادن به سوالات نگاه به آینده آماده شود و همینطور سطح سوالات به گونه ای مناسب طراحی شده است که دانش آموز را برای سال آینده خود آماده می کند.

 • Electrro
  مريم آزاد موسوى - پشتیبان - اروميه 1

  دانش آموزان کانونی در تابستان می توانند از کتاب تابستان استفاده کنند و از دانش آموزان غیرکانونی سبقت بگیرند. این کتاب شامل دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده است. کتاب تابسنان بهترین منبع برای آزمون های تابستان است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت