کتاب تابستان نهم

150000 تومان

شابک : 978-600-00-0687-7
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 9
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 4000نظر کاربران (2)

 • Electrro
  حديث نقوى - پشتیبان - بافت

  دانش آموزان من با توجه به استفاده از این کتاب رشد محسوسی داشتند و از گفته تجربیات خود دانش آموزان پراکندگی مطالب از نگاه به گذشته و نگاه به اینده نداشته اند و میتوان گفت بعنوان یک کتاب جمع بندی در هر آزمون های تابستان مفید میباشد.

 • Electrro
  رضا رنجورى - پشتیبان - خوي

  کتاب تابستان دو بخش دارد: بخش نگاه به آینده و نگاه به گذشته. با تمرین این کتاب در‌س‌های مطالعه‌شده در سال تحصیلی گذشته مرور شده و مطالب فراموش نخواهند شد.

 • Electrro
  وحيد آذرگون - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب تابستان هشتم ، کتابی مفید برای پرکدن اوقات فراغت دانش آموز در بازه تابستان می باشد
  هدف از این کتاب ، جمع بندی و مرور دروس سال گذشته دانش آموز و نگاه به مباحث و پیش زمینه ذهنی برای دروس سال آینده دانش آموز می باشد

 • Electrro
  آرمان ايلمك نروش - پشتیبان - تهران شرق

  دانش اموزان می توانند با استفاده از کتاب تابستان نقاط ضعف مقطع قبل را برطرف نمایند و مقطع جدید را با امادگی قبلی از مهر ماه شروع کنند.

 • Electrro
  على اصغر پرماه - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب های تابستان بدلیل اینکه هم مطالب مقطع قبلی و هم مطالب مقطع بعدی دانش آموزان را دربر میگیرد. لذا برای مرور مطالب قبلی و آمادگی برای ورود به مقطع بعدی می تواند بسیار مفید واقع شود. چراکه هدف از آزمون های تابستان نیز همین است.

 • Electrro
  سهيل ربيعى - پشتیبان - تهران شمال

  كتاب هاي تابستان به علت دارا بودن سوالات هر دو مقطع پيشين و آينده باعث تسلط بيشتر دانش آموزان به مطالب سال قبل و ياد آوري مجدد آن ها و همچنين با دارا بودن مطالب سال جديد باعث آموزش مطالب جديد و تمرين ميشود .

 • Electrro
  شيوا شكوهى مهران - پشتیبان - مشهد غرب دختران

  کتاب تابستان با داشتن نگاهی دوگانه به سال قبل و بعد به صورتی عمل میکند که دانش آموز را وا میدارد ازفضای درسی خارج نشود و آمادگی ذهنی کسب شده ی آنها در طی سال به قوت خود باقی باشد و انگیزه دانش آموز با توجه به حفظ او درفضای رقابت و درس بالاتر شود زیرا که دانش آموز با دور شدن از مباحث درسی برای سال آینده نیاز به زمان بیشتر دارد در صورتی که کتاب تابستان بسیار مفید برای پرانگیزه تر کردن دانش آموزان برای مقطع بعدی می باشد. ضمن آنکه دروس اصلی در طی تابستان تکرار میشود و پایه دانش آموز را قوی تر میکند و با نگاهی به آینده یک گام دانش آموز را جلوتر از رقبا قرار میدهد.

 • Electrro
  پويا جوان بخت - پشتیبان - تهران شمال

  کتاب تابستان از ۵ آزمون تشکیل شده که دقیقا منطبق بر سر فصل های آزمون های تابستان قلم چی است .اگر دو آزمون اول وآخر را حذف کنیم برنامه رابردی به ۵ آزمون تقسیم می شود که کتاب تابستان هم دقیقا از ۵ آزمون تشکیل شده است .این کتاب همانطور که از اسمش پیداست برای تابستان کتاب بسیار مفیدی است زیرا هم سوالات نگاه به گذشته دارد و هم سوالات نگاه به آینده در بخش سوالات نگاه به گذشته درس نامه وجود ندارد و فقط سوالات وجود دارد که به بخش های پاسخ کوتاه و پاسخ تشریحی و صحیح غلط و تستی تقسیم می شود.در بخش نگاه به آینده درسنامه ی مفصل و بسیار خوبی دارد که همراه حل مثال است و بعد از درسنامه سوالات نگاه به آینده مطرح می شود.هر آزمون دارای ۱۰۰ سوال می باشد که برای آماده شدن برای آزمون منبع بسیار خوبی است.ضمنا این کتاب دارای پاسخنامه تشریحی می باشد .

 • Electrro
  محمدرضا علیخانی - کاربر سایت

  وجود منبعی واحد برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند در تابستان علاوه بر تفریح، ورزش و کلاس‌های فوق‌برنامه کمی هم درس بخوانند، به سادگی آنها را برای شروع و مداومت در درس خواندن ترغیب خواهد کرد، که این منبع همان کتاب تابستان می‌باشد.

 • Electrro
  وحيد اسدى - پشتیبان - مشهد شمال غرب پسران

  کتاب تابستان یکی از بهترین منابع برای استفاده در دوران تابستان است چراکه منطبق بر نگاه به گذشته (مرور دروس پارسال) و نگاه به آینده(پیش خوانی دروس سال آینده)است.
  علاوه بر این؛ فصل بندی کتاب منطبق بر برنامه راهبردی آزمون تابستان و شامل ۵ فصل است که هر فصل یکی از آزمون تابستان کانون را پوشش میدهد.

 • Electrro
  ریحانه حسینی - کاربر سایت

  کتاب تابستان دارای دو بخش است:
  نگاہ به گذشته که برای مرور درس های سال گذشته استفادہ می شود تا درس ها فراموش نشود
  نگاہ به آیندہ که برای امادگی دانش اموزان برای سال جدید مورد استفادہ قرار میگیرد
  این کتاب برای دوران تابستان طراحی شدہ وبه کمک آن درصد و تراز دانش آموزان پیشرفت خواهد کرد

 • Electrro
  محسن احمدزاده - پشتیبان - تهران شمال

  این کتاب حاوی خلاصه درسهای مفید و سوالاتی مهم - هم نگاه به گذشته و هم نگاه به آینده - است . دانش آموز با مراجعه به این کتاب میتواند مطالب و سوالات مهم درسهای ریاضی و علوم و فارسی سال گدشته و سال آینده را به بهترین شیوه دوره کند .

 • Electrro
  مهدى زاهدى - پشتیبان - تهران شمال

  با توجه به اینکه این کتاب در چهارچوب برنامه تابستان است خوامدم آن به دانش آموز توصیه می شود.

 • Electrro
  مهديه يسارى - پشتیبان - تهران شرق

  ویژگی های برجسته این کتاب شامل:
  1.دارا بودن دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده که به دانش آموز امکان میدهد تا هر آنچه برای حضور در آزمون نیاز دارد در دسترس داشته باشد.
  2.داشتن خلاصه درس و سوال تشریحی به ویژه برای درس ریاضی نهم. که به تثبیت مطالب تازه آموخته شده دانش آموز کمک میکند.
  3.همگام بودن کتاب با برنامه آزمونها. به این ترتیب دانش آموز میتواند گروهی از سوالات مربوط به آزمون بعد خود را در قالب یک برس از سوالات مجزا داشته باشد و پیش از هر آزمون با نمونه سوالات آزمون آشنا شود.

 • Electrro
  امير مسعود شعبانى نيا - پشتیبان

  کتاب تابستان با توجه زمان کم تابستان و کم حوصلگی برخی از دانش اموزان در حل تمارین تکراری کار بسیار جالبی که کرده اینه که از سوالات تستی برای جمع بندی استفاده کرده که این ویژگی از ویژگی های منحصر به فرد است.

 • Electrro
  سجاد حسنوى آتشگاه - پشتیبان - تهران شرق

  یکی از خلا هایی که دانش آموزان در تابستان احساس می کنند چگونه درس خواندن در تابستان است. بنده وقتی تصمیم بر درس خواندن در تابستان داشتم سر در گم و گیج بودم و نمیدونستم چه درس هایی نیاز به مرور دارند و اصلا باید درس های سال آینده را بخونم یا سال گذشته! یکی از بهترین منابع و مراجع در تابستان که این خلا را پر کرد همین کتاب تابستان بود! کتابی به نسبت کم حجم و مختصر و مفید که هم شامل مطالب سال آینده و هم مطالب سال گذشته است. جالب اینکه مطالب سال آینده درسنامه ی کاملی دارند و اصلا نیازی به کتاب درسی سال آینده نیست!! انواع سوالات از تشریحی تا تستی! کتابی که با علاقه سمتش میرفتم چون نه از وقت تفریح تابستونم میزدم و نه مسافرت! چون یک کتابه ولی در اصل چند کتاب توش گنجونده شده و برای بردن در سفر عااالیه!! به تمامی دانش آموزان استفاده از ای کتاب را توصیه میکنم! ( جالب اینکه هنوزم دارمش و میبینمش لذت میبرم!)

 • Electrro
  رسول كوهى كلهرى - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب تابستان بسیار خوب و از نظر محتوا عالی است.دانش آموزان با استفاده از این کتاب به سطح لازم برای آزمون ها برسندوهمه دانش آموزان به تراز بالا دست یابند.

 • Electrro
  زهرا آغاز - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب تابستان بهترین منبع برای درس خواندن در تابستان است. چون دانش اموزان در تابستان حوصله خواندن این همه کتاب را ندارند. ولی میتوانند در روز سه ساعت زمان خود را روی کتاب تابستان بگذارند و ریاضی و علوم و فارسی را دوره کنند. این کتاب شامل دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به اینده س. در نگاه به اینده علوم و ریاضی پایه نهم اموزش داده میشود و سوالات گوناگونی بعد از خلاصه درس عنوان شده است.

 • Electrro
  زهرا آغاز - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب تابستان بهترین منبع برای درس خواندن در تابستان است. چون دانش اموزان در تابستان حوصله خواندن این همه کتاب را ندارد. ولی میتواند در روز سه ساعت زمان خود را روی کتاب تابستان بگذارد و ریاضی و علوم و فارسی را دوره کند. این کتاب شامل دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده س. در نگاه به اینده علوم و ریاضی پایه نهم اموزش داده میشه و سوالات گوناگونی بعد از خلاصه درس عنوان شده است.

 • Electrro
  امين يوسف زاده - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب تابستان کتابی برای همه گروه های ترازی
  درس نامه های این کتاب به دان شآموز کمک میکند تا مطالب را به صورت اولیه و در سطح کتاب بیاموزد
  سوالات این کتاب از دو بخش نگاه به آینده و نگاه به گذشته تشکیل شده است و به دانش آموز کمک میکند تا نواقص یادگیری دوره قبل را برطرف کرده و برای نیم سال اول سال آینده و ورود به مدارس آمادگس کامل داشته باشد
  با این کتاب دان شآموز میتواند به سوالات نگاه به آینده جواب دهد

 • Electrro
  شیما رضایی فخر - کاربر سایت

  این کتاب یکی از بهترین ایده های تالیف کتاب است تا دانش آموز در تابستان از درس و مطالعه فاصله نگرفته با آزمون هایی که در کتاب در نظر گرفته شده دانش آموز مطالب سال گذشته را دوره و تثبیت میکند و با نگاه به آینده یک قدم از دانش آموزان دیگر جلو می افتد همان طور که جناب آقای قلم چی در صحبت هایشان فرمودند حدو ۲۰۰نمره تراز تفاوت دانش آموزانی است که از تابستان و با نگاه به آینده شروع به کار میکنند

 • Electrro
  زهرا آغاز - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب تابستان بهترین منبع برای درس خواندن در تابستان است. چون دانش اموزان در تابستان حوصله خواندن این همه کتاب را ندارد. ولی میتواند در روز سه ساعت زمان خود را روی کتاب تابستان بگذارد و ریاضی و علوم و فارسی را دوره کند. این کتاب شامل دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده س. در نگاه به اینده علوم و ریاضی پایه نهم اموزش داده میشه و سوالات گوناگونی بعد از خلاصه درس عنوان شده است.

 • Electrro
  حسينى شريف عاطفه السادات - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب تابستان با توجه به اینکه هم مباحث نگاه به گذشته ومم نگاه به اینده را در بر میگیرد به همه ی دانش اموزان توصیه میشود.طراحی این کتاب به نحوی است که هم برای دانش اموزان جذاب است و هم میتوانند با یک کتاب هر انچه برای ازمون هایشان نیاز داند به همراه داشته باشند.

 • Electrro
  زهرا عسگرى - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب های تابستان بسیار مفید هستند زیرا دانش آموزان درس های گذشته را به سختی حاضر هستند دوباره مطالعه کنند و یا سراغ کتاب های قدیمی بروند به همین دلیل این منبع برای مرور درس های گذشته و تمرین آنها بسیار مناسب و کامل است(بخش نگاه به گذشته) در بخش نگاه به آینده هم سوالات خوب و مناسبی برای آمادگی بچه ها دارد و چون حجم آن زیاد نیست بسیار برای تابستان مفید است فقط اینکه هنوز پایه دهم چاپ نشده است و چون مقطع جدیدی هست دانش آموزان بسیار پیگیر برای تهیه این کتاب بودند.

 • Electrro
  ياسمن كمريى - پشتیبان - تهران غرب

  دانش آموزان حتی با خواندن مطالب این کتاب هم میتوانند از پس آزمون های تابستان بربیایند
  این کتاب به همراه کتاب کار ها میتواند مکمل خوبی برای تکمیل یادگیری دانش آموزان باشد
  چون دانش آموز در کنار خود پشتیبان را دارد و میتواند رفع اشکال داشته باشدُدر ابتدای مهر ماه با آمادگی بالایی وارد مدارس میشوند

 • Electrro
  هانيه فراهانى - پشتیبان - تهران غرب

  کتاب تابستان شامل نکات و تمرینات از سال هشتم یا همان نگاه به گذشته دانش آموزان و خلاصه درس و درس نامه از سال آینده می باشد
  دان شآموز حتی اگر کلاس هم نرود میتواند با استفاده از این کتاب کاملا از پس آزمون ها بر بیاید

 • Electrro
  غزل معصوم - پشتیبان - رشت دختران

  کتاب تابستان شامل نمونه سوالات و تست پایه هشتم وهم شامل درسنامه،نمونه سوالات و تست پایه نهم می باشد بنابراین دانش آموزانی که در تابستان در کانون شرکت می کنند این کتاب از بدترین و کاملترین منابع مطالعاتی خواهد بود

 • Electrro
  حديث نقوى - پشتیبان - بافت

  در دوران تابستان کتاب فوق العاده خوب و کاملیست .من به شخصه تمرین های هفتگی دانش آموزانم را از این کتاب پیشنهاد میدم چون با توجه به برنامه راهبردی پیش میره و شامل آزمون های تابستان میباشد که نگاه به آینده و گذشته رو در بر دارد و بعنوان تمرین هفتگی بهترین گزینه میباشد که دانش آموز را موظف به استفاده از این کتاب میکند و مسلما کمک کننده در رشد و پیشرفت در آزمون ها میشود.

 • Electrro
  الهه حميدى فرد - پشتیبان - خوي

  کسانی که راغب به درس خواندن هستن واز درس خواندن لذت میبرند کتاب تابستان بهترین منبع برای این دانش آموزان در دوره تابستان میباشد وبه خاطر اینکه دربرگیرنده چند درس اصلی است مفید میباشدودارای سوالات استاندارد ومطابق با آزمونهای برنامه ای کانون میباشد.

 • Electrro
  كريم شابويى دودكانلو - پشتیبان - خوي

  کتاب تابستان دو بخش دارد: بخش نگاه به آینده و نگاه به گذشته. با تمرین این کتاب در‌س‌های مطالعه‌شده در سال تحصیلی گذشته مرور شده و مطالب فراموش نخواهند شد. با پاسخ به این بخش از کتاب تابستان با آمادگی بیش‌تری برای سال جدید آماده خواهید شد. بخش دوم کتاب نگاه به آینده است که با پاسخ به سؤالات این بخش برای یادگیری مباحث جدید در سال تحصیلی آینده آماده خواهید شد و به بسیاری از سؤالات در آزمون‌ها نیز پاسخ‌گو خواهید بود.

  کتاب تابستان کتابی است که برای این دوران طراحی شده و با استفاده از آن درصد‌ها و ترازهای‌تان پیشرفت خواهد کرد. چون هم مطالب گذشته را فراموش نکرده و هم مطالب جدیدتری یاد خواهید گرفت.

 • Electrro
  محسن صفرعلیزاده - کاربر سایت

  کتاب تابستان نهم ، کتابی مفید برای پرکدن اوقات فراغت دانش آموز در بازه تابستان می باشد
  هدف از این کتاب ، جمع بندی و مرور دروس سال گذشته دانش آموز و نگاه به مباحث و پیش زمینه ذهنی برای دروس سال آینده دانش آموز می باشد

 • Electrro
  اميد رحمانى - پشتیبان - خوي

  کتاب تابستان از نظر سطحی در سطح خیلی خوبی است چون در برگیرنده همه دانش آموزان میشود و ضمنا این کتاب(کتاب تابستان) به مطالب سال تحصیلی قبل و بعد اشاره کرده این باعث میشود یادگیری دانش آموزان عمیق تر بشود از این نظر هم خیلی عالیست.

 • Electrro
  ميرحافظ سيدى - پشتیبان - خوي

  کتاب های تابستان بدلیل اینکه هم مطالب مقطع قبلی و هم مطالب مقطع بعدی دانش آموزان را دربر میگیرد. لذا برای مرور مطالب قبلی و آمادگی برای ورود به مقطع بعدی می تواند بسیار مفید واقع شود. چراکه هدف از آزمون های تابستان نیز همین است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت