اشتباهات متداول نهم

✔ 410 سوال دام دار
✔ 410 پاسخ تشریحی
✔ 410 دام آموزشی
✔ 410 نکته مرتبط با سوالات
✔ 130 سوال ریاضی
✔ 130 سوال علوم
✔ 100 سوال فارسی
✔ 50 سوال عربی

160000 تومان

شابک : 978-600-00-0541-2
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 12
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000نظر کاربران (2)

 • Electrro
  ژاله آسترکی - کاربر سایت

  کتاب اشتباهات متداول یکی از بهترین ایده ها برای تالیف کتب درسی در کانون فرهنگی آموزش بوده است. این کتاب بسیار پر بار شامل اشتباهاتیست که به صورت متداول تکرار می شوند. این سوالات منابع خوبی برای آزمون هاست و از تکرار خطاها جلوگیری می کند مخصوصا برای دانش آموزانی که مدام از اشتباهات کوچکشان گله دارندو میتواند در دوران جمع بندی و مرور درس ها کمک بسیار بزرگی برای آن ها باشد

 • Electrro
  محمدرضا علیخانی - کاربر سایت

  کتاب اشتباهات متداول، منبعی اختصاصی از اشتباهات متداولی که دانش‌آموران در هر مبحث مرتکب می‌شوند، می‌باشد.
  دانش‌آموز می‌تواند مطمئن باشد که با مرور هر فصل از این کتاب با تمام دام‌های آموزشی و اشتباهاتی که بخش کثیری از دانش‌آموزان مرتکب می‌شوند، آشنا شده و خود گرفتار آنها نخواهد شد.
  مهم‌ترین مزیت این کتاب این است که به دانش‌آموز کمک می‌کند تا در آزمون کمتر اشتباه کند در نتیجه تعداد غلط‌های وی کمتر شود.

 • Electrro
  حسينى شريف عاطفه السادات - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب اشتباهات متداول را به دانش اموزان توصیه میکنم زیرا شامل اشتباهات خود دانش اموزان می باشد.پس با بررسی دقیق سوالات این کتاب میتوانند تا حد بسیار زیادی از اشتباهات در امان بمانند.

 • Electrro
  ریحانه حسینی - کاربر سایت

  این کتاب یکی از بهترین کتاب های کانون در پایه ی نهم هست. در دوران جمع بندی و مرور دانش آموزان میتوانند با حل کردن سوالات این کتاب از اشکالات متعارفی که برای هرکسی پیش می آید جلوگیری کنند.

 • Electrro
  مهدى زاهدى - پشتیبان - تهران شمال

  از تکرار اشتباهات دانش آموز جلوگیری میکند

 • Electrro
  محسن احمدزاده - پشتیبان - تهران شمال

  این کتاب راهنمایی بسیار مفید برای دانش آموزان جهت خواندن خط فکری طراحان سوالات آزمونهاست . به طوریکه دانش آموز با خواندن این کتاب دامهای آموزشی مختلف - که نقطه ضعف بسیاری از داوطلبان است - را به درستی شناسایی کرده و مانع اشتباه و به دام افتادن وی در آزمون می شود .
  توصیه می شود که بعد از مقداری تست زدن ‌‌، برای شناسایی اشتباهات متداول به این کتاب مراجعه شود.

 • Electrro
  زهرا بيات اصغرنژاد - پشتیبان

  یکی از مهمترین منابع برای یافتن اشتباهات متداول و تمرین برای عدم تکرار اشتباهات میباشد و سطح سوالات نسبتا دشوار میباشد

 • Electrro
  على مريخ زر - مدیر - تهران شمال

  کتاب اشتباهات متداول از مهمترین منابع آزمونهای کانون است.این کتاب با جمع آوری سوالات متداول دام دار بعد از تثبیت درس توسط کتاب کار می تواند باعث مسلط شدن دانش آموز روی مبحث شود.ضمنا پاسخنامه تشریحی این کتاب بسیار جامع است و دانش آموز به راحتی می تواند با مطالعه آن یادگیری ناقص را به یادگیری کامل تبدیل کند.

 • Electrro
  نيوشا استادكاظمى - پشتیبان - تهران شمال

  کتاب اشتباهات متداول بسیار مفید است مخصوصا در این بازه زمانی که دانش آموزان در حال دوره سال نهم هستند

 • Electrro
  مهديه يسارى - پشتیبان - تهران شرق

  غلب مواقع دانش آموزان، به دلیل پاسخ های غلط و دام های آموزشی که گرفتار آن می‌شوند عملکرد مطلوب را ندارند. کتاب اشتباهات متداول راهی برای برطرف کردن این مشکل است. دامش از در این کتاب با سوالات دام داری که اکثر دانش آموزان به آنها پاسخ غلط میدهند مواجه میشود. در واقع کار کتاب اشتباهات متداول چیزی شبیه به واکسیناسیون است!

 • Electrro
  محمد امين نوائيان - پشتیبان

  اشتباهات متداول از نظر تستی خیلی کمک به بچه ها می کند معمولا داوطلبان کنکور از سوالات دام دار لطمه های زیادی می بینند که این کتاب کمک زیادی به تشخیص سوالات دام دار می کند

 • Electrro
  هانيه فراهانى - پشتیبان - تهران غرب

  من به عنوان پشتیبان سال نهم این کتاب را به دانش آموزان تراز بالا برای رسیدن به بازه ترازی ۶۸۰۰ تا بالای ۷۰۰۰ پیشنهاد می کنم.

 • Electrro
  مبين حسينى - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب اشتباهات متداول یک کتاب کامل با سوالات استاندارد وعالی از لحاظ علمی است. این کتاب برای دانش اموزانی که در تست زدن دارای مشکل میباشند که ناشی از عدم توانایی علمی انها نیست و تنها برای بی دقتی و یا عدم توجه به نکات تستی میباشد.این کتاب شامل دروس ریاضی و علوم و عربی و فارسی است که از هر درس سوالات دام دار و استاندارد انتخاب شده. سوالات دارای پاسخ تشریحی کامل هستند و همچنین علت اشتباه انتخاب دادن را نیز توضیح داده است. و این موضوع باعث میسود که دانش اموز سوالاتی که که در توانایی علمیش میباشد را یتواند پاسخ دهد.

 • Electrro
  عاطفه شعاعى - پشتیبان - تهران شمال

  کتاب استباهات متداول یکی از معدود کتاب هایی است که با تجمیع سوالات مهم و نکته داری که اکثر دانش آموزان را به چالش می کشد شرایط را برای دانش آموز فراهم نموده تا از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری شود و از همه مهمتر این است که سبب می شود دانش آموز از تکرار اشتباهات سابق خود جلوگیری نماید و روند سریعتری در پیشرفتش حاصل شود.

 • Electrro
  امين يوسف زاده - پشتیبان - تهران شرق

  «پیشگیری بهتر است از درمان است.»
  همه باور دارند که پیشگیری طول درمان را کوتاه‌تر و ساده‌تر می‌کند و موجب کاهش هزینه‌های درمانی می‌شود. ابزارهایی که در کانون باعث پیشگیری از کاهش تراز می‌شوند بسیارند که یکی از آن‌ها کتاب اشتباهات متداول است. در این کتاب اشتباهاتی را که دانش‌آموزان دیگر به دفعات مرتکب شده‌اند به ترتیب مباحث کتاب درسی جمع‌آوری کرده‌اند تا شما دانش‌آموزان ساعی و آینده‌نگر بتوانید به جای آن که خودتان اشتباهات را تکرار کنید با خواندن آن‌ها هوشیارانه آزمون دهید. مطمئن باشید که شما گنجینه‌ای بسیار گران‌بها در کتابخانه‌تان دارید. فقط کافی است برای خواندن کتاب اشتباهات متداول در طول فرصت دو هفته‌ای خود ساعت مطالعه‌ای در نظر بگیرید.
  کتاب اشتباهات متداول بهترين منبعي است ک ذهن دانش اموزان را براي روبرويي با سوالات دامدار اماده ميکند.
  کتاب اشتباهات متداول بهترين کتاب براي نجات دادن دانش اموزان از دوگانگي براي انتخاب پاسخ از بين گزينه‌هاي پيشنهادي است.
  استفاده از کتاب اشتباهات متداول باعث ميشود که ديده ما نسبت به سوالات عوض شود و با دقت بيشتري سوالات را بخوانيم،تا اشتباهات مان تکرار نشود.
  کتاب اشتباهات متداول ،کتابي براي مشاوره‌ي علمي است. با اين کتاب مي‌توان از تجربه‌ي دانش‌آموزان ديگر استفاده کرد و اشتباهات آن‌ها را تکرار نکرد، بنابراین استفاده از تجربيات ديگران بهترين و سرعترين راه براي رسيدن به هدف است.

 • Electrro
  شیما رضایی فخر - کاربر سایت

  ااین کتاب یکی از بهترین ایده های تالیف می باشد به خصوص برای دانش آموزانی که به هنگام تحلیل آزمون مدام از بی دقتی هایشان گله میکنند
  هم چنین پاسخنامه تشریحی فوق العاده این کتاب به همراه نکته ها و درسنامه های مربوط به هر سوال باعث تسلط دانش آموز میگردد

 • Electrro
  فاطمه چاوشيان - مدیر - تهران جنوب

  کتاب اشتباهات متداول از این جهت که اشتباهات دانش اموزان را در بر میگیرد بسیار مفید است.احتمال اینکه سوالت این کتاب جز اشتباهات سایر دانش اموزان نیز باشد زیاد است.به همین دلیل این کتاب را به دانش اموزان معرفی میکنم تا با حل سوالات ان و تحلیل و بررسی دقیق نکات سوالات را دریافته و دچار اشتباه نشوند.

 • Electrro
  مهسا قنواتى نسب - پشتیبان - تهران شمال

  اولین کاری که بچه ها برای پیشرفت در کانون باید انجام بدهمد جلوگیری از اشتباهات قبلی خودشان ودر قدم بعدی جلوگیری از اشتباهات بقیه است. اولین کتابی که من به دانش آموزان پیشنهاد میکنم این کتاب است. چون با حل تست های این کتاب، اشتباهات هفتاد درصد دانش اموزان قبلی رو تکرار نمیکنند. سوال ها کاملا بر اساس مباحث کتاب درسی طبقه بندی شده و کل کتاب حجم مناسبی دارد.

 • Electrro
  شیما رضایی فخر - کاربر سایت

  کتاب اشتباهات متداول یکی از بهترین ایده های تالیف کتاب به ویژه برای دانش آموزانی است که هنگام بررسی و تحلیل آزمون مدام از بی دقتی هایشان گله میکنند با مطالعه این کتاب دانش آموز پیشاپیش با اشتباهات و دام هایی که دانش آموزان زیادی سر جلسه آزمون دچار آنها شده اند آشنا میگردد پاسخ تشریحی کامل این کتاب باعث میشود دانش آموز به مطالب درسی نیز تسلط بیابد

 • Electrro
  نگار خضرى - پشتیبان - تهران غرب

  کتاب اشتباهات متداول دارای سه درس ریاضی و علوم و فارسی است
  این کتاب از سوالاتی با سطح نسبتا دشوار برخواردار است
  برای دانش آموزانی که میخواند ازمون ورودی نمونه دولتی بدهند کتابی کاملا مناسب است

 • Electrro
  زهرا نيك انديش - پشتیبان - تهران غرب

  دانش آموزانی که د رتابستان کلاس میروند و در کلاس رفع اشکال شرکت میکنند از میتوانند ازین کتاب استفاده کنند
  با توجه به اینکه سطح این کتاب برای دانش آموزان تیز هوشان است به همه دانش آموزان توصیه نمی شود ولی دانش آموزان با میانگین تراز باللای ۶۰۰۰ ازین کتاب استفاده میکنند

 • Electrro
  مهسا قنواتی نسب - کاربر سایت

  این کتاب یکی از بهترین کتاب های کانون در پایه ی نهم هست. در دوران جمع بندی و مرور دانش آموزان میتوانند با حل کردن سوالات این کتاب از اشکالات متعارفی که برای هرکسی پیش می آید جلوگیری کنند.

 • Electrro
  احسان هاشمى - پشتیبان - شهركرد

  با توجه به اینکه اولین سالی بود که این کتب چاپ می شوند ولی بسیار کامل و جامع بودند.

 • Electrro
  رعنا تقى زاده - پشتیبان - خوي

  سلام خدمت همه دانش آموزان و اولیای عزیز
  یکی از ویژگی های منحصر بغرد کتاب های کانون ارائه ی مطالب مهم در قالب ها و شیوه های جدید آموزشی است.....
  کتاب اشتباهات متداول یکی ازاین کتاب هاست که مهمترین منابع برای خطا یابی و تمرین روی سوالات دامدار می باشد.دانش آموزان عزیز پایه نهم که آزمون مهم ورودی مدارس تیزهوشان را در مقابل دارند حتما از این کتاب مرور سریع کرده و با سوالات دام دار آشنایی پیدا خواهند کرد

 • Electrro
  شميم تحققى - پشتیبان - مشهد دختران

  کتاب اشتباهات متداول یک کتاب کامل با سوالات استاندارد وعالی از لحاظ علمی است. این کتاب شامل دروس ریاضی و علوم و عربی و فارسی است که از هر درس سوالات سطح بالا و استاندارد انتخاب شده. سوالات دارای پاسخ تشریحی کامل هستند و همچنین علت اشتباه انتخاب دادن را نیز توضیح داده است. دانش آموز با این کتاب میتواند مباحث را به طور کامل دوره کنند و به شناخت کامل نسبت به خود برسند.

 • Electrro
  فريده شاهپرى - پشتیبان - ايذه

  با سلام....کتاب اشتباهات متداول یک کتاب سودمند و مناسب برای دانش آموزان پایه نهم می باشد بخصوص دانش آموزانی که در امتحانات و آزمون ها اشتباهات زیادی دارند و حتی گاهی مشاهده شده که تعداد اشتباهات در یک آزمون بیشتر از تعداد گزینه های درست است... از این رو این کتاب یک ابزار کار آمد و مفید برای یادگیری بهتر می باشد.توصیه می شود که حتما در کنار کتاب های درسی از این قبیل کتاب ها استفاده کنید.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت