کتاب5000 گزاره زیست شناسی ‍ ‍‍پایه دوازدهم

این کتاب شش ویژگی دارد :
✔نخست: تمام مباحث کتاب های درسی سال های دهم یازدهم و دوازدهم در قالب گزاره در جلد ۱ و ۲ کتاب آمده است و می توان هیچ مطلبی از قلم نیفتاده است .
✔دوم :در هر صفحه کتاب جدولی در نظر گرفته شده است تا دانش آموز در هربار مطالعه سوالاتی را که باسخ غلط داده در آن یادداشت کند تا در مرور بعدی در صورت تکرار همان اشتباه برای آن مبحث کار ویژه ای برای ان انجام دهد .
✔سوم : این کتاب علاوه بر باسخ نامه کلیدی یک باسخنامه کاملا تشریحی و مفصل دارد که هر یک از گزاره ها به طور عمیق توضیح داده شده است.
✔چهارم :این کتاب بر اساس بازیابی از طریق حل مسپله طراحی شده است و دانش آموز با باسخ به هر گزاره یک مطلب از درس زیست را بازیابی و مرور می کند .
✔بنجم : این کتاب تالیف گروهی بیش از ده نفر از رتبه های برتر کنکور سراسری است که هم از نگاه دانش آموز دیروز و هم از نگاه مدرس و طراح امروز ریزبینی و دقت ویژه ای در آن بیه کار برده اند . تیم تالیف و ویراستاری این کتاب خودشان درس زیست شناسی را در کنکور سراسری بالای 90 درصد باسخ داده اند .
✔ششم: با توجه به تفکیک مباحث دهم - یازدهم - دوازدهم دانش آموزان مقطع دهم و یازدهم میتوانند برای درک عمیق مباحث از این کتاب استفاده نمایند .

180000 تومان


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت