زیست جانوری ( کتاب های 98-10)

درس زیست شناسی در رشته تجربی دارای اهمیت ویژه ای است. علاوه بر تأثیر زیادی که در نتیجه و رتبه دانش آموز در کنکور دارد ، مطالب آن پایه و اساس یادگیری مباحث و موضوعات بعدی در دانشگاه هم هست، براین اساس یادگیری عمیق و ریشه‌ای وتوجه به همة نکات و جزئیات امری مهم و ضروری است.
کتاب های موضوعی زیست شناسی با ایجاد ارتباط بین مباحث مختلف یک موضوع که در کتاب های سالهای دهم یازدهم و دوازدهم آمده است به دانش آموز کمک می کند تا یک نگاه جامع ،کل نگر و دقیق نسبت به موضوع به دست آورده و بتواند به سوالات که بیشتر جنبه ترکیبی دارند به خوبی پاسخ دهد .
زیست شناسی جانوری 98-10 بر پایة آموزش عمیق نکات کتاب درسی و سوالات کنکور سراسری طراحی شده است.
این کتاب سه ویژگی مهم دارند:
نخست:تمام نکات مربوط به موضوع جانوری کتاب های سالهای دهم ، یازدهم و دوازدهم در آن آمده است.
دوم: پیشروی مطالب و نکات بر اساس روند آموزشی کتاب های درسی سه سال تحصیلی بوده تا دانش‌آموز بتواند چگونگی گسترش یک موضوع درسی را مشاهده کرده و آن را پله پله به صورت عمیق یاد بگیرد .
سوم: این‌ کتاب تألیف گروهی بیش از ده نفر از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 1398 است که ریزبینی و دقت ویژه‌ای در انتخاب نکات و سوالها در آن به کار برده‌اند. تیم تألیف و ویراستاری این کتاب خودشان درس زیست‌شناسی را در کنکور سراسری بالای 90 درصد پاسخ داده‌اند و به خاطر ارتباط علمی با داوطلبین کنکور ، به نیازهای این دانش‌آموزان آگاهی کامل دارند.
هر فصل کتاب شامل نکات، تعاریف، گزاره‌ها و مثال است. در انتهای کتاب 4 مجموعه آزمون جامع نیز طراحی شده است.
در این کتاب هر مبحث توسط سه گروه به صورت جداگانه نوشته و در کنار هم قرار گرفته است. می‌توان گفت تمام کلمات، شکل‌ها و قید‌های کتاب درسی مورد بررسی دقیق قرار گرفته تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد.

130000 تومان

شابک : 978-600-00-2100-9
سال نشر: 99
نوبت چاپ : 1
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


از این کتاب به دو صورت می‌توان استفاده کرد:
یک: هم‌زمان با آموزش مطالب توسط معلم نکات این کتاب را خوانده، با تکرار و تمرین بر آن‌ها مسلط شوید و در زمان‌های مشخص مرور و ارزیابی نمایید. همه این نکات را یاد بگیرید تا تسلط کافی برای حل تست های زیست جانوری را به دست بیاورید
دو: در دوره‌های جمع‌بندی و پنجره های باز مانند تابستان ، بین دو ترم، نوروز یا جمع‌بندی پایانی این کتاب را خوانده تست‌ها را حل کرده و بعد به سراغ آزمون‌های جامع بروید.
در پایان از صاحب نظران‌، کارشناسان، دبیران و استادان گرامی و نیز دانش آموزان ریزبین می‌خواهیم نظرات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارند باشد که این کتاب منبع مؤثری برای ارتقای سطح یادگیری و توجه بیش‌تر به مباحث درسی و نکات در سطوح مختلف یادگیری گردد.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت