کتاب تابستان پنجم دبستان

كتاب تابستان،كتابي متناسب باروزهاي تابستان
در كتاب تابستان متناسب با نياز شما، دو هدف در نظر گرفته ايم.
هدف اول ( نگاه به گذشته): دراين قسمت درس هاي سال قبل را مرور مي كنيم. براي دروس رياضي، علوم و فارسي دو صفحه درس نامه در نظر گرفته ايم تا بتوانيد مطالب را يادآوري كنيد. كل مطالب كتاب را در بخش نگاه به گذشته مرور مي كنيم و سوالات اين بخش را تستي و تشريحي تاليف كرده ايم.
هدف دوم( نگاه به آينده) : هدف اين است كه درس هاي سال بعد را پيشخواني كنيد. قرار نيست در اين
بخش كل كتاب را بخوانيم 80 درصد مطالب نيسمال اول در 5بخش به شما آموزش داده مي شود. براي
اين بخش از كتاب تابستان، درسنامه در نظر گرفته ايم، با توضيح مفاهيم و ذكر چند مثال اين مباحث به
شما آموزش داده مي شوند. سوالات بخش نگاه به آينده تشريحي و تستي است

120000 تومان

شابک : 978-600-00-0990-8
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 4
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


کتاب تابستان را چگونه مطالعه کنیم؟
در این کتاب به دلیل درس نامه ی کاملی که دارد منبع مناسبی برای خودآموزی دانش آموزان است. هم چنین به دلیل جامع و کامل بودن مباحث، به عنوان منبعی مناسب برای تدریس در تابستان، توسط معلمان محترم مدارس و آموزشگاه ها می باشد.
هماهنگی کتاب تابستان با آزمون های برنامه‌ای کانون:
کتاب تابستان شامل 5 آزمون، هماهنگ با برنامه‌ی آزمون‌های تابستان کانون فرهنگی آموزش است. شما می توانید با یک برنامه‌ی حساب شده و آرام پیش بروید و هر دو هفته یک بار آموخته‌های خود را در آزمون‌های برنامه‌ای، محک بزنید و پیش‌روی خود را اندازه بگیرید.نظر کاربران (2)

 • Electrro
  ريحانه احمدى - پشتیبان - تهران شرق

  کتاب تابستان تنها کتابی است که هم شامل سال گذشته است و هم سال آینده. سوالات این کتاب در عین سادگی نکته دار است و منبع کاربردی و مناسبی برای تابستان می باشد.

 • Electrro
  زهرا حسنى - مدیر - تهران شرق

  کتاب بسیار مفیدی برای مرور پایه ی چهارم و نگاهی به سال پنجم میباشد
  این کتاب دارای نکات بسیار ریزی برای تکراروتمرین میباشد

 • Electrro
  سارا تكينى - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب تابستان یک برنامه کلی و مناسبی ست برای دانش آموزانی سخت کوشی که تلاش دارند در ایام تعطیلات تابستان تمرینی مداوم داشته باشند. این کتاب بادارابودن 5 آزمون کلی منبع جامعی ست که شامل دو مبحث نگاه به گذشته و نگاه به آینده میشود.
  نگاه به گذشته ازمونهای دروس سال گذشته را دربردارد. نگاه به آینده که ثمر بخش ترین قسمت کتاب تابستان است، نگاهی به دروس سال آینده میباشد.

 • Electrro
  سارا اميرمظفرى - پشتیبان

  کتاب تابستان بخاطر داشتن توضیحات و سوالات مربوط به ریاضی رو علوم پنجم(نگاه به اینده) برای یادگیری دانش اموزان در تابستان ارزشمند است

 • Electrro
  زهرا جعفری سیاوشیانی - کاربر سایت

  این کتاب ابزاری مناسب برای دوره ی پایه ی قبل و پیش خوانی دروس پایه ی جدید میباشد که شامل خلاصه درس مفید و نمونه سوالات کاربردی هست و میتواند به تسلط هرچه بیشتر پایه ی تحصیلی قبلی دانش اموزان کمک کند

 • Electrro
  نوال آذربويه - پشتیبان - تهران جنوب

  کتاب تابستان میتواند منبع خوبی برای درس خواندن در تابستان باشد. این کتاب شامل دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده است و میتوان به وسیله ی آن هم سال گذشته را دوره کرد هم سال آینده را پیشخوانی کرد.

 • Electrro
  سحر محمودی - کاربر سایت

  کتاب تابستان بهترین کتاب درفصل تابستان ومجموع نکات درسی مهم در طول یک سال تلاش تحصیل بچه هامیباشد

 • Electrro
  فاطمه نقى پور - پشتیبان - خوي

  مباحث این کتاب با برنامه های آزمون همسو و هماهنگ است.دانش آموز با داشتن یک برنامه حساب شدهبه آرامی پیش رود و هر دو هفته یکبار آموخته های خود را در آزمونهای برنامه ای محک بزند و پیشروی خود را اندازه بگیرد.
  کتاب تابستان دقیقا عین کتاب کار است.در هر صفحه زیر سوالات فضای سفید وجود دارد که دانش آموزان راه حلها و یادداشتهای خود را میتوانند بنویسند یعنی مجبور به رونویسی سوال نخواهند بود.

 • Electrro
  ستاره كسريان - پشتیبان

  این درست است که سطح سوالات کمی در سطح کتاب و یا حتی پایین تر از ان است اما دانش اموزان با بی توجهی به ان همان سوالات را در ازمون ها اشتباه پاسخ میدهند

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت