مجموعه دروس پنجم دبستان

✔ 1000 سوال از درسی های ریاضی ، علوم تجربی، فازسی، مطالعات اجتماعی و هدیه آسمانی
✔ 300سوال ریاضی - 2 سوال به ازای هر صفحه و 1 سوال به ازای هر تمرین از کتاب درسی
✔ 250 سوال علوم تجربی - 3 سوال به ازای هر صفحه و 3 سوال به ازای هر تمرین از کتاب درسی
✔ 230 سوال فارسی - 2 سوال به ازای هر صفحه و 1 سوال به ازای هر تمرین از کتاب درسی
✔ 110 سوال مطالعات اجتماعی - 1 سوال به ازای هر صفحه و 1 سوال به ازای هر تمرین از کتاب درسی
✔ 110 سوال هدیه های آسمان - 1 سوال به ازای هر صفحه و 1 سوال به ازای هر تمرین از کتاب درسی
✔ سوالات کتاب از نوع جای خالی، درست و نادرست، پاسخ کوتاه و پاسخ کامل است.
✔ در ابتدای هر زیرموضوع، خلاصه درس آمده است.

230000 تومان

شابک : 978-600-00-1104-8
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 4000


چند کتاب در یک کتاب:
کتاب شامل درس های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، هدیه های آسمان و مطالعات اجتماعی است و نیاز دانش آموزان به یک کتاب جامع را که شامل همه ی دروس برای مقطع پنجم دبستان باشد، مرتفع می کند.

درس نامه:
در ابتدای هر مبحث درس نامه ی کاملی به همراه نکات کلیدی آورده شده است. به کمک این درس نامه ها، شما یک جزوه ی کامل از کتاب درسی، همیشه به همراه خود خواهید داشت.
چیدمان سوال: سوالات موجود در این کتاب در هر مبحث طبقه بندی شده است و توالی یک برگه ی امتحانی را دارد. این موضوع کمک می کند که شما با تمام تیپ های سوال موجود در هر مبحث (جای خالی، صحیح و غلط، چهارگزینه ای، پاسخ کوتاه و پاسخ کامل) آشنا شوید.

تعداد سوال:
تعداد سوالات این کتاب به گونه ای تعیین شده است که علاوه بر این که خط به خط کتاب درسی پوشش داده شده، به مباحث مهم نیز توجه بیش تری شود.
سوالات شناسنامه دار: تمامی سوالات کتاب دارای هویت بوده و مرجع آن از کتاب درسی مشخص است. شناسنامه ی مقابل هر سوال؛ این اطمینان را به شما می دهد که یک منبع استاندارد و قابل اتکا به همراه دارید. هم چنین این موضوع علاوه بر این¬که ضمانتی برای پوشش کامل کتاب است؛ به شما این امکان را می دهد که در هر بخشی از کتاب که نیاز به آموزش بیش تر بود؛ به همان صفحه و تمرین از کتاب درسی مراجعه کنید.

پاسخ نامه ی تشریحی:
در انتهای کتاب، پاسخ نامه ی تشریحی آورده شده است و در مواردی که نیاز بود؛ راه حل دوم و دلایل رد سایر گزینه ها آورده شده است.
روش مطالعه ی کتاب: از آن جایی که تولید کتاب براساس توالی کتاب درسی است. پس هم گام با تدریس معلم در مدرسه می توانید برای تکمیل و تثبیت یادگیری خود و هم چنین تکرار و تمرین بیش تر از این کتاب استفاده کنید. این کتاب در تمام طول سال تحصیلی همراه شما خواهد بود.سخنی با دانش آموز

اولین مرحله از مراحل یادگیری:

ادراک است. در این مرحله با مطالعه ی جزئیات متنِ کتاب و جزوه ی درسیتان، یادگیری مقدماتی و اولیه ی درس را پشت سر می گذارید و وارد مراحل بعدی می شوید.

مرحله ی دوم؛

تثبیت است که شامل خلاصه برداری، بیان مطالب به زبان خود و حل سوالات تشریحی با سطح بالا می¬باشد.

مرحله ی سوم؛

تسلط است که شامل نکته برداری و حل تست می باشد.

مرحله ی چهارم؛

ارزیابی در امتحان مدرسه و یا سایر آزمون ها است.

در این کتاب سعی شده که تمامی مراحل یادگیری به خوبی پوشش داده شود و شما را برای امتحانات مدرسه و سایر آزمون ها آماده کند. شیو ی تولید این کتاب براساس الگوی آموزش مستقیم است.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت