جامع اقتصاد دهم انسانی

کتاب جامع اقتصاد با رویکرد جدید و بر پایه‌ی تأکید بر مفاهیم و مسائل اقتصاد منتشر شده است. هدف از تولید کتاب جامع اقتصاد نیز بر این اساس و با گرایش به رویکرد کتاب درسی منتشر شده است و می‌توان گفت هدف دیگر این کتاب، تثبیت و تسلط بر مطالب کتاب درسی است که نتیجه‌ی این تسلط موفقیت در امتحانات و آزمون‌ها می‌باشد.
این کتاب، کتابی جامع است؛ زیرا از یک سو در زمینه‌ی مسائل اقتصادی، آموزش کامل و کاربردی را ارائه می‌دهد و از سوی دیگر از طریق سؤالات تشریحی، دانش‌آموزان را برای امتحانات مدارس آماده می‌کند هم‌چنین به وسیله‌ی سؤالات چهارگزینه‌ای و تستی، مهارت دانش‌آموزان را برای شرکت در آزمون‌ها تقویت می‌کند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0866-6
سال نشر: 98
نوبت چاپ : 8
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


-آیتم‌های موجود در این کتاب به شرح ذیل می‌باشد:
1- کلیدواژه: کلماتی که بار آموزشی دارند و به یادگیری دانش‌آموز کمک خواهد کرد و مرتبط با همان درس خاص است.
2- درخت‌دانش: در ابتدای هر درس برای طبقه‌بندی بهتر موضوعات مسیر یادگیری طراحی شده‌ است.
3- درس‌نامه‌ی کامل و جامع با مثال‌های متنوع: در این بخش سعی شده است تمامی نکاتی که دانش‌آموزان در پاسخ‌گویی سؤالات به آن‌ها نیاز دارند، با به‌کارگیری نکته‌ها و مثال‌های متنوع، پوشش داده شود.
4- پرسش‌های تشریحی در هر درس: این سؤالات کاملاً در سطح و تیپ امتحانات مدارس و نهایی طراحی شده است. از ویژگی‌های این بخش کتاب، تنوع سؤال‌های آن است به‌طوری که از سؤال‌های تشریحی با پاسخ بلند، سؤال‌های با پاسخ کوتاه، سؤال‌های جورکردنی، صحیح و غلط، جای خالی و چهارگزینه‌ای استفاده شده است.
5- پرسش‌های چهارگزینه‌ای : در این بخش سؤالاتی از آزمون‌های سراسری و یا آزمون‌های قبلی کانون که با اطلاعات کتاب درسی قابل پاسخ‌گویی هستند، آورده شده است. در مواردی که نیاز بود، برای رعایت پوشش مطالب سؤالاتی نیز طراحی شده است.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت