تابستان یازدهم ریاضی


همیشه شروع یک کار بزرگ، خیلی مهم است. این‌که چه‌طور شروع شده و ادامه پیدا کند در چگونگی تمام شدن کار و نتیجه‌ی آن، نقش پررنگی دارد. آن دسته از دانش‌آموزانی که چند سال با کانون همراهی می‌کنند، متوجه شده‌اند که کانون روی اصول خاصی برنامه‌ی درسی را پیش می‌برد. اصول کتاب تابستان بر مبنای حفظ داشته‌ها و تکمیل یادگیری‌های ناقص (بخش نگاه به گذشته) و افزایش اندوخته‌ها (بخش نگاه به آینده) است. کتاب تابستان که جزو کتاب‌های برنامه‌ای است با تبعیت از منطق برنامه‌ی راهبردی و با تکیه بر فرصت مناسب تعطیلات تابستانی، آزمون محور است.

200000 تومان

شابک : 978-600-00-0977-9
سال نشر: 1401
نوبت چاپ : 4
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


کتاب تابستان پایه‌ی یازدهم ریاضی شامل 5 آزمون چهارگزینه‌ای با ویژگی‌های زیر است:
1- هر آزمون از دو بخش نگاه به گذشته و نگاه به آینده تشکیل شده است.
2- بخش نگاه به گذشته‌ی هر آزمون شامل درس‌های ریاضی1، هندسه 1، فیزیک 1 و شیمی1 است تا بتوانید درس‌های سال گذشته را در تابستان مرور نمایید.
3- بخش ‌نگاه به آینده هر آزمون شامل درس‌های حسابان و فیزیک 2 است تا با پیش‌خوانی درس‌های سال آینده، سال تحصیلی جدید را با اعتماد به نفس بهتری آغاز نمایید.
4- سؤال‌های بخش نگاه به گذشته هر آزمون، دارای شناسنامه‌ی کامل مبتنی بر کتاب درسی است.
5- چیدمان سوالات در هر درس، به ترتیب صفحات کتاب درسی است.
6- قبل از بخش نگاه به گذشته‌‌ی هر آزمون، درس‌نامه‌ی دو صفحه‌ای آورده شده است که گزیده ‌ی نکات مهم در آن ذکر گردیده است و صرفا جهت مرور کلی دروس آورده شده است؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود ابتدا کتاب درسی را به‌خوبی مطالعه کرده و سپس به پاسخ‌گویی این بخش بپردازید.
7- قبل از هر درس بخش نگاه به آینده‌ی هر آزمون، درس‌نامه‌ی یک صفحه‌ای آورده شده است که می توانید برای پیش‌خوانی مطالب از این درس‌نامه استفاده نمایید.
8- در بالای هر صفحه‌ی آزمون، ریز موضوعات آورده شده است.
9- تمامی پرسش‌های آزمون‌ها در قسمت پایانی کتاب به طور کاملا تشریحی پاسخ داده ‌شده‌اند.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت