پرتکرار هندسه (2) یازدهم ریاضی

کتاب سؤال‌های پرتکرار هندسه2 یازدهم شامل 170 سؤال ازامتحانات نهایی و مدارس سراسر کشور (عادی،‌نمونه دولتی وتیزهوشان) ، 204 سؤال طراحی شدۀ مکمل و مرتبط با کتاب درسی و 65 سؤال آزمون جامع است.
اصول کلی تولید کتاب هندسه2
این کتاب بر پایۀ 4 محور زیر تهیه شده است:
1) پوشش کامل کتاب درسی (متن، مثال، تمرین و…)
2) تولید محتوا متناسب با رویکرد و اهداف کتاب درسی هندسه2
3) رعایت توازن و تناسب هر مبحث یعنی گنجاندن تعداد سؤال بهینه (نه زیاد و نه کم) برای تسلط کامل بر تمام مباحث
4) استفاده از خرد جمعی دبیران سراسر کشور به کمک برگه‌های امتحانی جمع‌آوری شده از مدارس سراسر کشور

190000 تومان

شابک : 978-600-00-1071-3
سال نشر: 1401
نوبت چاپ : 2
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


فهرست- راهنمای مطالعه
طراحی فهرست به‌گونه‌ای است که علاوه بر این‌که امکان دسترسی به عناوین کتاب را برای شما فراهم می‌سازد، تعداد زیرموضوع‌ها وتعداد سؤال‌ها مشخص شده است. ضمن این‌که در کنار هر زیرموضوع، یک آیکون ارزیابی پیشرفت در سه رنگ (آبی، سبز و زرد) مشاهده می‌نمایید و پیشنهاد اکید داریم که پس از پاسخ به هر زیرموضوع، سطح خود را مشخص کنید تا به‌صورت مقایسه‌ای از میزان تسلط خود بین فصل‌های مختلف کتاب آگاه شوید و به هنگام مرور و جمع‌بندی بر اساس این کادرها، اولویت‌بندی صحیح‌تری داشته باشید.
درخت دانش
در ابتدای هر فصل، درخت دانش با هدف ارائۀ یک طرح درس، برنامۀ مطالعاتی و صفحۀ ارزیابی پیشرفت تحصیلی طراحی شده است. در هر درخت دانش، زیرموضوع‌های آن فصل به‌همراه تعداد سؤال شناسنامه‌دار آن زیرموضوع از جمله اطلاعاتی است که می‌تواند به دانش‌آموزان در دسته‌بندی و ارزیابی مبحث کمک کند.

راهبرد حل مسئله
در ابتدای هر درس، راهبرد حل سؤال‌های مربوط به آن درس مطابق با نیاز دانش آموزان ارائه شده است. راهبرد حل مسئله در این کتاب به صورت مرحله به مرحله نوشته شده است که با مطالعۀ آن دانش‌آموزان می‌توانند به سؤال‌های آن درس پاسخ دهند.

پوشش کتاب درسی
تمامی سؤال‌های موجود در این کتاب شناسنامه‌دار هستند، به این معنی که آدرس سؤال‌ها بر اساس صفحۀ کتاب درسی ، کار در کلاس، فعالیت و یا تمرین کتاب درسی و همچنین نام مدرسه‌ای که سؤال از آن انتخاب شده، مشخص شده است. ترتیب سؤالات در هر زیرموضوع از ساده به دشوار بوده تا نظم آموزشی مطالب حفظ شود.
از 439 سؤال این کتاب، 148 سؤال مربوط به امتحانات مدارس سراسر کشور و 22 سؤال از امتحانات نهایی و 204 سؤال تألیفی جهت پوشش کامل مطالب درسی نیز ارائه و طراحی شده که نیاز دانش‌آموزان را به‌طور کامل برآورده می‌سازند.
ضریب تناسب و توازن

به ازای هر زیرموضوع ( 22 زیرموضوع) کتاب، 20 سؤال در کتاب آورده شده است و به ازای هر نمرۀ پایانی (20 نمره)،22 سؤال در کتاب آورده شده است.
چهار امتحان جامع در کتاب

در این کتاب 2 امتحان ویژۀ نیم‌سال اول و 2 امتحان خرداد ماه در پایان کتاب گنجانده شده است تا در دوران امتحان، مطالب را جمع‌بندی کنید.
DVD همراه کتاب

DVD همراه کتاب، شامل 38 فیلم آموزشی سه دقیقه‌ای و 70 فیلم از حل سؤال‌های منتخب از این کتاب است. سؤال‌هایی که در DVD همراه کتاب توسط دبیران حل شده، در کنار هر سؤال با نماد مشخص شده‌اند.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت