نوروز اول دبستان

تعطیلات نوروز فرصتی است که در کنار تفریح و سرگرمی می‌توان در جهت این رشد و شکوفایی گامی مؤثر برداشت. هدف از ارائه‌ی این کتاب، جمع بندی مطالبی است که دانش آموزان تا این‌جا خوانده‌اند البته به صورتی که برایشان جذاب و سرگرم‌کننده باشد.
کتاب 151 سؤال دارد که این سؤال‌ها در قالب 8 آزمون آمده است. کتاب، آزمون به آزمون چیده شده است. هر آزمون شامل سه درس فارسی، ریاضی و علوم است.
مطالب هر درس به 5 قسمت تقسیم شده است و در آزمون‌های 1 تا 5 به ترتیب پیش‌روی کتاب آمده است. برنامه‌ی هر آزمون نیز در ابتدای آن درج شده است.
در سه آزمون آخر که تحت عنوان آزمون جامع آمده است از کل مطالبی که تا این‌جا خوانده‌اند سؤال پرسیده شده است.

140000 تومان

شابک : 978-600-00-0361-6
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 3
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


تعداد سؤال‌ها در هر آزمون مشابه یک پیک آدینه است یعنی 5 تا 7 سؤال ریاضی،5 تا 10 سؤال علوم و 5 تا 10سؤال فارسی.اگر در هر روز در حدود 12 سؤال را پاسخ دهند، هر آزمون در مدت یک روز و نیم تمام می شود یعنی یک روز به درس‌های علوم و فارسی پاسخ‌می‌دهند ویک روز به درس‌های ریاضی و فارسی .پاسخ سؤال‌ها نیز به صورت مجموعه‌ای جداگانه چاپ شده و به همراه کتاب جهت استفاده‌ی اولیاء ارائه شده است.
طراحی سؤال‌ها با در نظر گرفتن زمان استفاده از کتاب ( تعطیلات نوروز) می‌باشد، به همین دلیل در برخی سؤال‌ها نقاشی باید کشیده شود یا تصویر داده شده رنگ آمیزی گردد.
توجه: برای هر سؤال یک آدرس از کتاب درسی نوشتیم تا اگر خواستید ببینید با توجه به کدام مطلب کتاب باید به سؤال جواب داده شود به راحتی صفحه را نگاه کنید و به تمرین مورد نظر مراجعه کنید.
اگر روزی 1 ساعت برای حل تمرین‌های کتاب وقت بگذارند و در حدود12 سؤال آن را حل کنند، در مدت 12 روز این کتاب را به صورت کامل پاسخ خواهند داد.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت