مجموعه دروس دوم دبستان

کتاب مجموعه دروس، 4 درس ریاضی، علوم، فارسی و هدیه‌های آسمان را در قالب پرسش و پاسخ به صورت کامل آموزش می‌دهد. ویژگی منحصر به فرد این کتاب، پوشش کلیه‌ی موضوع‌ها و زیرموضوع‌های کتاب درسی با تعداد سؤال مناسب و پاسخ‌های آموزنده است.

1- پوشش همه‌ی مطالب کتاب‌درسی: هدف این است که هیچ نکته‌ی آموزشی نادیده گرفته نشود و تمام نکات به اندازه‌ای که اهمیت دارند، در کتاب مورد بررسی قرار گیرد و برهمین اساس تمامی مطالب کتاب درسی پوشش داده شده‌اند.
2- توازن و تناسب: تعداد سؤال‌های هر درس و هر موضوع متناسب با اهمیت آن در کتاب درسی در نظر گرفته شده است.
3- سؤال‌های شناسنامه دار: در کنار تمامی سؤال‌ها آدرسی از کتاب درسی درج شده است تا در صورت نیاز بتوانید به کتاب درسی مراجعه کنید.
4- ارزیابی به وسیله‌ی رنگ: در فهرست کتاب و در صفحات درخت دانش، امکانی ایجاد شده است که دانش‌آموز میزان تسلط خود را به کمک رنگ مشخص کند تا با یک نگاه بتواند میزان تسلط خود را در هر موضوع ببیند.
5- درخت دانش: در ابتدای هر درس درخت دانشی قرارداده شده تا به نظم ذهنی دانش آموز و ارزیابی آموزشی او کمک کند.
6- پاسخ تشریحی: برای تمام سؤال‌های کتاب، پاسخی کامل و شیوا به زبان کتاب درسی نوشته شده است.

240000 تومان

شابک : 978-600-126-993-6
سال نشر: 1403
نوبت چاپ : 2
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


نحوه‌ی استفاده از کتاب و مخاطبان کتاب :
چیدمان کتاب به صورت درس‌محور می‌باشد. دانش‌آموزان پس از تدریس معلم و هنگام بازخوانی و مطالعه و یا به هنگام پیش‌خوانی می‌توانند سؤال‌ها را مطالعه کنند و یا به صورت امتحان سؤال‌ها را بخوانند و خود در برگه‌ای جداگانه پاسخ بگویند و با پاسخ کتاب مقایسه کنند. تمامی مطالب کتاب‌های درسی در قالب سؤال در این کتاب مورد پرسش قرار گرفته است.
اولیاء می‌توانند به هنگام تمرین با دانش‌آموز و یا درس پرسیدن از او، از سؤال‌های کتاب استفاده کنند.
دبیران نیز می‌توانند از سؤال‌های کتاب در ارزیابی‌ها و آزمون‌ها استفاده نمایند.


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت