مجموعه دروس اول دبستان

شامل سه درس فارسی، ریاضی و علوم اول دبستان می‌باشد.
هفته محور: چیدمان کتاب به صورت هفته محور و منطبق بر روند آموزشی مدارس است.
شیوه کاربرگی کتاب: صفحه آرایی به گونه‌ای انتخاب شده که معلم‌ّهای محترم می‌توانند به عنوان کاربرگ از کتاب استفاده نمایند یعنی دانش‌آموزان پس از تکمیل تمرین‌های هرهفته آن را از کتاب جدا نموده و در پوشه‌ی کار خود قرار دهند.
فضای پاسخ: برای هر هفته تعداد مناسبی سؤال از مطالب کتاب‌های درسی طراحی شده و به صورت مجزا و تحت عنوان به طور مثال"زنگ ریاضی" آورده شده است و فضای کافی برای پاسخ‌گویی به سؤال‌ها نیز در نظر گرفته شده است.
شناسنامه‌دار بودن: تمامی سؤال‌های کتاب آدرس مشخص از کتاب درسی دارند که ارجاع در زمان‌های مورد نیاز را آسان می‌سازد.
جذابیت و سرگرمی: برای ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان و تشویق ایشان برای حل سؤال‌های کتاب، تمرین‌هایی با محتوای رنگ آمیزی، هوش و سرگرمی آورده شده است.
تقویت مهارت نوشتن: صحیح نوشتن و رعایت رسم‌الخط صحیح یکی از اهداف کتاب درسی در درس فارسی است که در این کتاب نیز تمرینی در هر هفته با همین هدف و البته رسم‌الخط مشابه کتاب درسی آورده شده است.
تقویت روان‌خوانی: در نیم‌سال دوم، روان‌خوانی اهمیّت ویژه‌ای دارد که در این کتاب، داستان‌هایی برای تقویت روان‌خوانی در نظر گرفته شده است.
تعداد تمرین‌های هر هفته متناسب با مطالب آموزش داده شده در هفته‌ی مورد نظر است.

150000 تومان

شابک : 978-600-00-0999-1
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 2
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000


سخنی با اولیا
در سال اول دبستان همواره انتخاب کتاب و منبع اهمیت ویژه‌ای دارد، توجّه به خود ویژگی مخاطبان این مقطع، نیاز آموزشی ایشان و توجّه به رسم الخط و شیوه‌ی بیان کتاب‌های درسی و در آخر هماهنگی با برنامه‌ی آموزشی مدارس نکاتی است که سعی کردیم در نگارش این کتاب مدّنظر قرار دهیم و آن را رعایت کنیم.


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت