نوروز دوم دبستان

اگر بخواهیم از تعطیلات نوروز به خوبی استفاده کنیم، یعنی هم به تفریح بپردازیم و هم از درس‌ها فاصله نگیریم لازم است برنامه‌ریزی کنیم. مشخّص کنیم که چه قدر درس بخوانیم، چه قدر تلویزیون تماشا کنیم و چه قدر به دید و بازدید و مهمانی و کارهای تفریحی دیگر بپردازیم.
ما برنامه‌ی این کتاب را بر اساس نتایج دانش آموزان سال‌های قبلی و نظرهای کارشناسان تنظیم کرده‌ایم. کتاب به صورت آزمون محور است یعنی آزمون به آزمون تفکیک شده است. هر آزمون شامل سه درس ریاضی، علوم و فارسی است.
تعداد سؤال‌ها نیز مشابه آزمون‌های کانون است یعنی 5 سؤال تشریحی و 10 سؤال تستی برای درس‌های علوم و ریاضی و 10 سؤال تستی- تشریحی هم برای فارسی. در پایان 5 آزمون هم، 2 آزمون جامع در نظر گرفتیم. هر کدام از این آزمون‌ها 45 سؤال دارند.

در حال چاپ

شابک : 978-600-00-0567-2
سال نشر: 1401
نوبت چاپ : 2
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


توجه: برای هر سؤال یک آدرس از کتاب درسی نوشتیم تا اگر خواستید ببینید با توجه به کدام مطلب کتاب می‌توانید به سؤال جواب بدهید به راحتی صفحه را نگاه کنید و به تمرین مورد نظر مراجعه کنید.
اگر روزی 2 ساعت برای حل تمرین‌های کتاب وقت بگذارید (یعنی اندازه‌ی دیدن یک فیلم) و 25 سؤال آن را حل کنید، در مدت 12 روز این کتاب را به صورت کامل پاسخ خواهید داد. سؤال‌ها از تمام مطالبی که تا این‌جا خوانده‌اید انتخاب شده است.
با برنامه‌ریزی 25 سؤال در هر روز، یک روز فارسی و ریاضی و یک روز فارسی و علوم را مطالعه خواهید کرد.
ابتدا هدف‌گذاری خود را در تابلوی نوروزی یادداشت کنید و سپس نتیجه را ببینید.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت