جامع علوم فنون ادبی (2) یازدهم انسانی

1- درسنامة جامع و کامل: با توجه به این که در کتاب علوم و فنون ادبی سال یازدهم، مطالب مفصّل و عمیقی مطرح می‌شود، احتمال آن می‌رود که دانش‌آموزان در فهم مطالب کتاب ‌درسی دچار مشکل شوند؛ به همین دلیل، درس‌نامه‌های ارائه شده، کاملاً مفصّل و همراه با تمرین‌ها و مثال‌های فراوان هستند. بهره‌گیری از جدول‌ها، مثال‌های خارج از کتاب، کلید واژه‌ها، تقسیم‌بندی و دسته‌بندی مباحث و توجه به نکات کنکوری، از جمله شیوه‌هایی هستند که برای فهم بیش‌تر دانش‌آموزان به کار برده شده است.
نکته:
با توجه به این‌که متن کتاب در برخی از درس‌ها از نظر نگارشی ابهام دارد و به برخی نکات مهمی که دانش‌آموزان به آن نیاز مبرم دارند به شکل بسیار گذرا اشاره‌ شده است، با هم‌فکری دبیران و مؤلفان کتاب قرار بر این شد برای این بخش‌ها توضیحات بیش‌تری ارائه شود.
2- پرسش‌های تشریحی هر درس: نظر به این که در کتاب درسی، سؤالات تشریحی هر درس، ممکن است برای دانش‌آموزان کافی نباشد و کل مطالب درس را پوشش ندهد، از کلیّة مطالب هر درس، اعم از حفظیات، مطالب مفهومی، مثال‌ها و … سؤالات تشریحی همراه با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و کامل، ارائه شده است تا دانش‌آموزان با مطالعة آن بر تمامی نکات کتاب تسلّط لازم را بیابند.

ویژگی های مهم کتاب

دسته بندی کتاب: دروس اختصاصی رشته انسانی کتاب جامع

20000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


3- پرسش‌های چهارگزینه‌ای هر درس: اصول و مبنای این کتاب بر جامعیّت و همه‌جانبه بودن نهاده شده است، بنابراین در پایان هر درس، دانش‌آموز می‌تواند میزان تسلّط خود بر درس را به صورت تشریحی و تستی بسنجد. در انتهای درس‌ها، تعدادی از سوالات تستی (اعم از دشوار و ساده) از آن مبحث ارائه می‌گردد. بخشی از تست‌ها، از میان سؤالات کنکورهای سال‌های پیش و هم‌چنین آزمون‌های پیشین کانون فرهنگی آموزش، برگزیده شده‌اند و برای پوشش کامل مطالب کتاب درسی، از تست‌های تألیفی استفاده شده است.
4- پرسش‌های جامع چهارگزینه‌ای و تشریحی از هر فصل: براساس روند کتاب درسی، پس از پایان هر فصل، حجم بالایی از سؤالات ترکیبی از تمام مباحث یک فصل به صورت تستی و تشریحی آمده است که دانش‌آموز می‌تواند با حل آن‌ها و بررسی پاسخ‌های تشریحی به نقاط ضعف و قوت خود در آن بخش، پی‌برده و خود را محک بزند.
5- آزمون‌هایی مطابق با امتحانات: آزمون‌های تشریحی مطابق با مباحث نیم‌سال اول و دوم، در این اثر گنجانده شده است تا دانش‌آموز با مراجعه به آن‌ها، از میزان آمادگی و تسلّط خود بر مباحث خوانده شده، آگاهی یابد.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش