جامع زبان انگلیسی (2) یازدهم


كتاب جامع زبان انگلیسی2 مجموعه‌اي كامل است كه نيازهاي دانش‌آموزان پايه‌ي یازدهم در زمینه‌ی آموزش، تمرین و تسلط بر مطالب را پاسخ‌گوست. شيوه‌ي طراحي اين كتاب به صورتي است كه براي همه‌ي دانش‌آموزان در اين مقطع، با هر سطح آموزشي، مناسب و كاربردي باشد. در تدوین این کتاب، همت مؤلفان بر آن بوده که تمام بخش‌های کتاب درسی پوشش داده شود و متناسب با هدف هر بخش، سؤالات متنوع و متعددی ارائه گردد. هدف این کتاب آماده‌سازی دانش‌آموزان برای امتحانات پایان ترم و کسب مهارت‌های لازم برای پاسخ‌گویی به سوالات زبان انگلیسی در آزمون سراسری است.

170000 تومان

شابک : 978-600-00-1072-0
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 11
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000


ساختار كتاب جامع زبان انگلیسی 2

1- درس‌نامه: در ابتداي هر درس مباحث دستوری به زبان ساده در ضمن مثال‌ها‌ی متعدد آموزش داده شده است. سپس، مباحث مرتبط با بخش نوشتار (Writing) کتاب با زبانی ساده ارائه شده است. علاوه بر این، با توجه به این‌که پاسخ‌گویی به سؤالات درک‌مطلب در امتحانات پایان ترم و آزمون سراسری از قسمت‌های چالش‌انگیز برای دانش‌آموزان است، در هر درس نکات پایه‌ای و راه‌گشایی برای تسط بر این سؤالات عرضه شده است. در انتها، جهت غنی‌تر کردن دانش واژگانی دانش‌آموزان عزیز، مهمترین کلمات هر درس را در جملاتی کاربردی و متناسب با سطح کتاب آورده‌ایم. در این قسمت (Focus on the Usage)، واژگان در قالب جمله آموزش داده می‌شوند، زیرا وقتی واژگان در قالب جمله آموخته می‌شوند، ماندگاری بیشتری در ذهن ما دارند.
2- تمرین‌های تشریحی: این تمرین‌ها جهت آمادگی دانش‌آموزان برای امتحانات نهایی طراحی شده‌اند. در قسمت گرامر، تمرین‌های متنوعی جهت تثبیت و سنجش مطالب مذکور ارائه‌ گردیده تا دانش‌آموزان عزیز بر مطالب آموزشی تسلط کافی را به‌دست آورند. در بخش واژگان، تمرین‌های جاهای خالی، مترادف و متضاد، کلمات هم‌نشین (collocation) و سایر تمرین‌ها به منظور یادگیری تدریجی این کلمات طراحی شده‌اند. به علاوه، در سایر قسمت‌ها‌ی این بخش اعم از کلوز تست، درک‌مطلب، مکالمه، و بخش نوشتاری، تمرین‌هایی استاندارد به منظور دستیابی به اهداف کتاب درسی و متناسب با موضوع و سطح دشواری درس‌ها طراحی و تدوین گردیده است.
3- سؤالات چهارگزینه‌ای: این سؤالات معطوف به آمادگی دانش‌آموزان برای آزمون سراسری دانشگاه‌ها است. در قسمت گرامر، سؤالاتی استاندارد را جهت تسلط بر مباحث گرامری و آشنایی با نحوه‌ی تشخیص نکات دستوری ارائه کرده‌ایم. هدف از سؤالات چهارگزینه‌ای واژگان، پوشش تمامی کلمات مطرح شده درکتاب درسی و آموزش واژگان مؤثر در ارتباطات واقعی بوده است. در بخش کلوزتست، در هر درس سعی شده است کلوزهای استاندارد متناسب با محتوای کتاب درسی طراحی شوند، به قسمی که هم واژگان و هم مباحث دستوری متنوع به‌صورت کامل پوشش داده شود. در قسمت درک‌مطلب تلاش شده متن‌هایی متناسب با متون کتاب درسی فراهم گردد که دارای انواع تیپ‌های سؤالات درک مطلب ‌باشد. حجم این متن‌ها همگام با متون کتاب و تکمیل کننده‌ی دانش درک‌مطلب دانش‌آموزان عزیز است. در نهایت، هدف از ارائه‌ی قسمت مکالمه، برجسته‌کردن اصلاحات مهم مندرج در کتاب و توجه به رویکرد ارتباطی زبان‌انگلیسی در محدوده‌ی کتاب درسی سال یازدهم است.
‌ 4-آزمونک‌ها: در پایان هر درس، دو آزمونک درنظر گرفته شده است که می‌تواند برای بازیابی مطالب مفید واقع شود. این آزمونک‌‌ها را می‌توان پیش از امتحانات مدارس بررسی کرده و به کمک آن‌ها به جمع‌بندی مطالب پرداخت.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت