جامع علوم فنون ادبی (2) یازدهم انسانی

1- درسنامة جامع و کامل: با توجه به این که در کتاب علوم و فنون ادبی سال یازدهم، مطالب مفصّل و عمیقی مطرح می‌شود، احتمال آن می‌رود که دانش‌آموزان در فهم مطالب کتاب ‌درسی دچار مشکل شوند؛ به همین دلیل، درس‌نامه‌های ارائه شده، کاملاً مفصّل و همراه با تمرین‌ها و مثال‌های فراوان هستند. بهره‌گیری از جدول‌ها، مثال‌های خارج از کتاب، کلید واژه‌ها، تقسیم‌بندی و دسته‌بندی مباحث و توجه به نکات کنکوری، از جمله شیوه‌هایی هستند که برای فهم بیش‌تر دانش‌آموزان به کار برده شده است.
نکته:
با توجه به این‌که متن کتاب در برخی از درس‌ها از نظر نگارشی ابهام دارد و به برخی نکات مهمی که دانش‌آموزان به آن نیاز مبرم دارند به شکل بسیار گذرا اشاره‌ شده است، با هم‌فکری دبیران و مؤلفان کتاب قرار بر این شد برای این بخش‌ها توضیحات بیش‌تری ارائه شود.
2- پرسش‌های تشریحی هر درس: نظر به این که در کتاب درسی، سؤالات تشریحی هر درس، ممکن است برای دانش‌آموزان کافی نباشد و کل مطالب درس را پوشش ندهد، از کلیّة مطالب هر درس، اعم از حفظیات، مطالب مفهومی، مثال‌ها و … سؤالات تشریحی همراه با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و کامل، ارائه شده است تا دانش‌آموزان با مطالعة آن بر تمامی نکات کتاب تسلّط لازم را بیابند.

190000 تومان

شابک : 978-600-00-1059-1
سال نشر: 1400
نوبت چاپ : 8
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000


3- پرسش‌های چهارگزینه‌ای هر درس: اصول و مبنای این کتاب بر جامعیّت و همه‌جانبه بودن نهاده شده است، بنابراین در پایان هر درس، دانش‌آموز می‌تواند میزان تسلّط خود بر درس را به صورت تشریحی و تستی بسنجد. در انتهای درس‌ها، تعدادی از سوالات تستی (اعم از دشوار و ساده) از آن مبحث ارائه می‌گردد. بخشی از تست‌ها، از میان سؤالات کنکورهای سال‌های پیش و هم‌چنین آزمون‌های پیشین کانون فرهنگی آموزش، برگزیده شده‌اند و برای پوشش کامل مطالب کتاب درسی، از تست‌های تألیفی استفاده شده است.
4- پرسش‌های جامع چهارگزینه‌ای و تشریحی از هر فصل: براساس روند کتاب درسی، پس از پایان هر فصل، حجم بالایی از سؤالات ترکیبی از تمام مباحث یک فصل به صورت تستی و تشریحی آمده است که دانش‌آموز می‌تواند با حل آن‌ها و بررسی پاسخ‌های تشریحی به نقاط ضعف و قوت خود در آن بخش، پی‌برده و خود را محک بزند.
5- آزمون‌هایی مطابق با امتحانات: آزمون‌های تشریحی مطابق با مباحث نیم‌سال اول و دوم، در این اثر گنجانده شده است تا دانش‌آموز با مراجعه به آن‌ها، از میزان آمادگی و تسلّط خود بر مباحث خوانده شده، آگاهی یابد.

بیشتر

بستن


برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت